Skocz do zawartości

Tak się to zaczęło powrót do przeszłości


Rekomendowane odpowiedzi

lordbard wysłałem ci info zapraszam do grupy na Watsuup potem do zamknietej

Witaj Druchu

  • Like 1

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2024 o 09:58, zergavis napisał(a):

Dzień dobry z zaświatów ;)

Cześć Paweł :) pijemy w Szczyrku :)

W dniu 31.05.2024 o 20:02, Irek napisał(a):

@Kil Bill Ty tak na trzeźwo? Co się stało, że wracasz do przeszłości? To już nie wróci ;)

Historia się powtarza buhahaha

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Herkules napisał(a):

wciąż czekam? 

spokojnie, jeszcze się rozkręci - tylko balkonik muszą chlopaki rozpędzić...

  • Haha 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zgred napisał(a):

spokojnie, jeszcze się rozkręci - tylko balkonik muszą chlopaki rozpędzić...

 

To ja grzecznie poczekam :D 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie Erbit walczy o życie jade w Niedzielę do Łodzi do szpitala

Niech wasze dobre myśli bedą z Wami i z Nim

Erbit jest miły nie taki jak ja dobry i pomocny dla Wszystkich

Dobry duszek zawsze go tak nazywałem

Potrzebujemy wsparcia dobrych myśli

Dziekuje w jego imieniu 

Erbit zawsze Was bronił ja nie ja jestem ten zły 

Czas oddać mu fluidy 

 

bardzo mi przykro o ile kogoś to obchodzi

 

Edytowane przez Kil Bill
zycie
  • Sad 4

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roli napisał(a):

Yyy a co się stało?

Powiem jak będę miał zgodę rodziny i bliskich 

Dziś dostanę informację ok 19 i podejme decyzję o podróży do Lodzi.

Bądzmy dobrej Myśli

 

  • Thanks 1

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ja I Jimmi bedziemy U Erbita zacsika ręke że rozumie co się mówi Sepsa

Tyle mi wolno Ordynator zgodził sie na 2 osoby

Dziękuje Wam za wsparcie i w jego imieniu 

Dziekuje Rpnet Jimii też Pakuje się na wyjazd

On musi przeżyć naucze poprawnego dobrego Erbita BLACK HAT Seo juz sprzedałem mu 100 patetentów

 

Edytowane przez Kil Bill
  • Like 1

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest coraz ciężej zostało mało nadziei

  • Sad 2

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest nadzieja..

 

Tylko wytłumacz mi jak mogłeś wejść na oddział gdzie jest Sepsa z kimś, skoro w PL może maksymalnie 1 osoba (do tego na OIOM!!) i to przy udziale pielęgniarki? 

 

Zdrowia, zdrowia każdemu życzę

 

Czekaj miałeś raka trzustki?

 

A przecież pacjentów onkologicznych po chemii do pacjenta z Sepsą nie wpuszczą

 

To tyle..

 

Dobra nie dla mnie to bo za dużo tutaj nieprawidłowości

 

PS Na OIT bez zgody rodziny nikt cię nie wpuści a wątpie, że udzielono ci tak od ręki, i zamiast rodzina wejść to wpuszczali ciebie bo po co? Do tego decyduje o tym ordynator, a ty z rakiem trzustki niby, własnymi wirusami łamiesz wszystkie zakazy?

 

zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych na OIOM, z wyjątkiem sytuacji szczególnie uzasadnionych i wyłącznie za uprzednią zgodą ordynatora lub lekarza prowadzącego

 

Dodatkowo, wiesz, że nie powinno się iść choremu na OIT z Sepsa by samemu wirusów nie roznosić?

 

Masakra

 

nie temat dla mnie jak pisałem, za dużo nieprawidłowości

 

Czekam na rozwalenie świata SEO po 20 latach

 

Elo 

 

(Mam w tej kwestii większe doświadczenie niż Ty w SEO widocznie)

 

A do tego ciągle opowiadanie, że z kimś jest gorzej, człowieku czy rodzina udzieliła ci pozwolenia na to byś udzielał tutaj takich informacji? Pisz prywatnie to tyle..

 

Cyrk na kółkach, zawsze jest nadzieja..

 

To nie miejsce na wycieczki by 10 osób dziennie wchodziło i wychodziło, wiem bo byłem, patrzysz w sufit ledwo zipiesz i tyle..

 

Cieszysz się, że jest mama, ktoś bliski, a nie znajomi co na ciebie jak na zwłoki patrzą..

 

Sorry nie dla mnie to

 

Czekam na odcinek 3 

 

Pokonaliśmy Google

 

Edyta oboje wspólnie pisaliście w postach te same zdania (W CIĄGU 24 GODZIN)

 

NIE JESTEŚMY GRUPĄ DZIECIAKÓW 

 

WPROWADZIMY PORZĄDNE GRUPY MERYTORYCZNE

 

No nic 

 

Zerknąc na wasze dwa profile co pisane było jak monolog zbliżony do siebie

 

i ja spadam

 

Idę poczytać zagraniczne fora tam może rozwalą SEO ;)

 

Do tego guru SEO link w stopce ci nie działa ;) 

 

 

 

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2024 o 22:06, Kil Bill napisał(a):

jest coraz ciężej zostało mało nadziei

 

Nie wiem o co kaman ale nadzieja umiera ostatnia. Ja ciągle mam nadzieję na zmiany, które obiecaliście.

  • Like 2

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie życie Erbita jest ważniejsze nad tym się skupiamy się na grupie

Są ważne i Pilne

W dniu 4.08.2024 o 00:07, Herkules napisał(a):

Zawsze jest nadzieja..

 

Tylko wytłumacz mi jak mogłeś wejść na oddział gdzie jest Sepsa z kimś, skoro w PL może maksymalnie 1 osoba (do tego na OIOM!!) i to przy udziale pielęgniarki? 

 

Zdrowia, zdrowia każdemu życzę

 

Czekaj miałeś raka trzustki?

 

A przecież pacjentów onkologicznych po chemii do pacjenta z Sepsą nie wpuszczą

 

To tyle..

 

Dobra nie dla mnie to bo za dużo tutaj nieprawidłowości

 

PS Na OIT bez zgody rodziny nikt cię nie wpuści a wątpie, że udzielono ci tak od ręki, i zamiast rodzina wejść to wpuszczali ciebie bo po co? Do tego decyduje o tym ordynator, a ty z rakiem trzustki niby, własnymi wirusami łamiesz wszystkie zakazy?

 

zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych na OIOM, z wyjątkiem sytuacji szczególnie uzasadnionych i wyłącznie za uprzednią zgodą ordynatora lub lekarza prowadzącego

 

Dodatkowo, wiesz, że nie powinno się iść choremu na OIT z Sepsa by samemu wirusów nie roznosić?

 

Masakra

 

nie temat dla mnie jak pisałem, za dużo nieprawidłowości

 

Czekam na rozwalenie świata SEO po 20 latach

 

Elo 

 

(Mam w tej kwestii większe doświadczenie niż Ty w SEO widocznie)

 

A do tego ciągle opowiadanie, że z kimś jest gorzej, człowieku czy rodzina udzieliła ci pozwolenia na to byś udzielał tutaj takich informacji? Pisz prywatnie to tyle..

 

Cyrk na kółkach, zawsze jest nadzieja..

 

To nie miejsce na wycieczki by 10 osób dziennie wchodziło i wychodziło, wiem bo byłem, patrzysz w sufit ledwo zipiesz i tyle..

 

Cieszysz się, że jest mama, ktoś bliski, a nie znajomi co na ciebie jak na zwłoki patrzą..

 

Sorry nie dla mnie to

 

Czekam na odcinek 3 

 

Pokonaliśmy Google

 

Edyta oboje wspólnie pisaliście w postach te same zdania (W CIĄGU 24 GODZIN)

 

NIE JESTEŚMY GRUPĄ DZIECIAKÓW 

 

WPROWADZIMY PORZĄDNE GRUPY MERYTORYCZNE

pi*******z z google Mało wiesz

 

No nic 

 

Zerknąc na wasze dwa profile co pisane było jak monolog zbliżony do siebie

 

i ja spadam

 

Idę poczytać zagraniczne fora tam może rozwalą SEO ;)

Idz i nie mąć

 

Do tego guru SEO link w stopce ci nie działa ;) 

Nie umiesz uszanować innych

Opinie 

W dniu 4.08.2024 o 00:07, Herkules napisał(a):

 

Opinie tego szpitala są fatalne to raz 

Dwa mam tył medyczny Lekarza mogę wiecej wolałem tego nie pisać

Wolałbym nie odpowiadać na reszte pytań bo to polska

Coś jest zle Usg dziś nie pokazało nic Tomograf jutro Erbit jest w stanie sedacji

Nie chciałbym żeby to było forum medyczne a przez rodzine nie jestem upoważniony 

Nic na forum nie działa rozmawiałem z Jimmim są problemy duże techniczne od modów od phb bb

 

W dniu 4.08.2024 o 00:07, Herkules napisał(a):

 

 

Edytowane przez Kil Bill
bydle

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnieś się do faktów?

 

Masz andropauze? uśmiercacie się razem?

 

Gdzie te super przepisy na nowe SEO co chcecie dać po 25 latach nieobecności nie wnoszenia tutaj nic?

 

Miałeś niby raka trzustki bez chemii..

 

Wiesz co ugryzę się w język, bo już na tyle staje na nogi, że gdybyś mi spojrzał w oczy i tym gardził to już prawie zrobię kopa z pół obrotu 

 

Bajeranci

 

Przestan bajki opowiadać jak Kojot..

 

Czas minął wiele osób ma konta na wielu innych forach na świecie..i tyle..

 

Przez lata waszych nieobecności ludzie stworzyli tutaj encyklopedię wiedzy o marketingu itd..

 

Niektórzy jeszcze żyją np @zgredbył widziany ostatnio w Turcji próbuje ukryć siwe włosy..ale co jego blog to kopalnia wiedzy to głowa boli :D

 

PS Jak wróci z Turcji to tak 40 latek :D 

 

Lubie Zgreda bo niby Zgred a na jednym jego wystąpieniu byłem w ZG ino ja nie aftery wtedy ;) fajnie tam gadał a Herkiego nie rozpoznał ;) (taaa i zapłaciłem ale ja duży stałem z tyłu ;) mam do dziś płatność zapisaną :P 

 

Błagam nie kręc tutaj gościu krzywych akcji "płacze, żale, nadzieje, bunty" WTF?

 

 

 

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności