Skocz do zawartości

Zmieniamy Forum na merytoryczne PIO


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2024 o 07:34, roli napisał(a):

....forum umarło bo taka jest kolej rzeczy..... powrót dziadków na forum wątpię żeby cokolwiek zmienił, wręcz może być gwoździem do trumny. Kogo wyrzucić? Tu nikogo wyrzucać nie trzeba, bo tu już nikogo nie ma;)

 

Skoro tu już "nikogo nie ma" to o jakim gwoździu do trumny napisałeś ?

 

Zdecyduj się czy jest tu jeszcze coś co możemy ubić czy już do ubicia nic nie ma bo forum umarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Erbit napisał(a):

 

Skoro tu już "nikogo nie ma" to o jakim gwoździu do trumny napisałeś ?

 

Zdecyduj się czy jest tu jeszcze coś co możemy ubić czy już do ubicia nic nie ma bo forum umarło.

Chyba każdy wie o co chodzi... widać po forum:) Ubijać możesz boty i spam amatorów;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, stare chłopy, a zachowują się na równi z dziećmi w piaskownicy :) Bardzo dobrze, że ktoś chce zwiększyć aktywność na forum. Niestety większość for zostało wypartych przez socialmedia i PiO nie jest tutaj wyjątkiem. Forum nie umarło ale jest na wymarciu. Największa aktywność jest w dziale "Do poczytania" z planety seo. Zamiast walczyć ze sobą i dzielić się na dwa obozy ogarnijcie się, skoro ktoś chce spróbować, niech próbuje - kibicuję! - najwyżej nie wyjdzie ale próba nie kosztuje :)

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Harry
  • Like 2
  • Thanks 1

Pomogłem->

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo Was rozumiem.

Sami nie zrobiliście nic, lub niewiele. Przychodzi ktoś kto mówi, że chce posprzątać i naprawić a Wy wyzywacie od pajaców, negujecie i krytykujecie?

Ja wiem, że to jest takie typowo polskie ale mimo to pytam Was publicznie: jakie macie do tego prawo ?

 

Zamiast krytykować ruszylibyście tyłki i pomogli a roboty jest dużo. Jest ktoś odważny czy tylko po polsku potraficie stać z boku i krytykować ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Erbit napisał(a):

Nie bardzo Was rozumiem.

Sami nie zrobiliście nic, lub niewiele. Przychodzi ktoś kto mówi, że chce posprzątać i naprawić a Wy wyzywacie od pajaców, negujecie i krytykujecie?

Ja wiem, że to jest takie typowo Polskie ale mimo to pytam Was publicznie: jakie macie do tego prawo ?

 

Zamiast krytykować ruszylibyście tyłki i pomogli.

Ja nie wyzywam, nie krytykuję, tylko stwierdzam fakty... mało forów zostało na korzyść sociali...  jeszcze jak ktoś wpada na forum ni z gruchy ni z pietruchy macha szabelką, będzie ubijał jeszcze to co z niego zostało, no to nie wiem czy to naprawi cokolwiek czy tylko poirytuje jeszcze tych co zostali. Ale fakt... za wolę walki dam plusa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Erbit napisał(a):

Nie bardzo Was rozumiem.


Jeśli byś zajmował się seo na bieżąco to byś wiedział jakie są koszty z tym związane. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się dzielił swoimi dokonaniami, wiedzą, przemyśleniami. Czasami ktoś coś napisze ciekawego między wierszami ale to są pojedyncze przypadki. Dużo ludzie też odeszło od pozycjonowania i robią inne biznesy ponieważ w seo się nie sprawdzili. Są też socjale które przejęły pałeczkę for. 
Pisałem wcześniej że trzeba się rozwijać a kto się nie rozwija ten stoi w miejscu i inni go prześcigną. :)

Masz pomysł na reaktywację fora to go realizuj. Wrzuć parę ciekawych kejsów a może to coś da. Ty rozpocząłeś reaktywację od banowania na kiepsko działającym forum. Nie tędy droga gdy jest wybór z merytorycznymi socjalami. :) 

 

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Erbit napisał(a):

Przychodzi ktoś kto mówi, że chce posprzątać i naprawić a Wy wyzywacie od pajaców, negujecie i krytykujecie?

Ty mówisz o jakieś merytorycznosci?  Przeczytaj sobie jeszcze raz wstęp Twojego kolegi i jego wypociny typu:

 

Cytat

Próżne żale szybciej Was dojadę niż mnie cukrzyca.
Zgred ja ty wytrzymujesz z tymi Barankami powyżej ? masz zdrowie :)
to Sobie przypomnisz nie ruszaj dziada kijem bo cie dziad kijem zabije podaj swoje strony pokąze ci czary mary
 

I inną aktywność od czasu reaktywacji, a potem pisz o jakieś merytorycznosci 😡

 

Mięliście okazję się merytorycznie wypowiedzieć w wątku  :

🙃

  • Like 2

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roli napisał(a):

Ja nie wyzywam, nie krytykuję,

 

Wyzywali inni i była na to jedyna słuszna reakcja zaś Ty krytykujesz. Właśnie krytykujesz.

 

Godzinę temu, SzlafRock napisał(a):

Pisałem wcześniej że trzeba się rozwijać a kto się nie rozwija ten stoi w miejscu i inni go prześcigną. :)

 

Kill Bill określił by to w swój specyficzny sposób. Jak tylko napiszę, że nie masz bladego pojęcia o czym napisałeś i nie zarzucaj innym, że stoją w miejscu bo jeszcze raz napiszę, że nie masz bladego pojęcia o czym napisałeś a Twoje wyobrażenie o wielu z nas jest po prostu mylne.

 

No dobra... każdy ma prawo mieć swoje zdanie a ja nie zamierzam więcej nikomu ani tłumaczyć ani udowadniać, że jest w błędzie. Jak ktoś jest chętny do pomocy to zapraszam, może być na PW.

 

5 minut temu, Mion napisał(a):

Mięliście okazję się merytorycznie wypowiedzieć w wątku  :

 

Dziękuję za zgłoszenie. Twoja wypowiedź w tamtym temacie została odpowiednio nagrodzona.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Erbit napisał(a):

Dziękuję za zgłoszenie. Twoja wypowiedź w tamtym temacie została odpowiednio nagrodzona.

Nie zrób KUPY z wrażenie, ze usunąłeś mój wpis 🤮

Wystarczająco merytoryczna odpowiedź !

 

EOT - PS bujajcie się sami  we własnym sosie by nie powiedzieć obecnym szambie

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAX 

Chyba wszystkim zależy na merytoryczności forum. 
Ale od mówienia o merytoryczności, forum nie staje się bardziej merytoryczne ;) 

 

Proponuje zawieszanie broni 
i przeniesienie już aktywności do merytorycznych wątków :)  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Skalmar napisał(a):

merytoryczne

Zupełnie nie rozumiem celu tej dyskusji. Przecież licentia poetica Kil Bill-a jest tak merytoryczna i pisana tak piękną polszczyzną, że potrzeba chyba słownika, by przetłumaczyć to na zrozumiały dla pospólstwa język.

  • Like 1

𝓒𝓸𝓰𝓲𝓽𝓸, 𝓪𝓻𝓻𝓲𝓹𝓲𝓸 𝓭𝓲𝓮𝓶, 𝓿𝓲𝓿𝓸, 𝓬𝓻𝓮𝓭𝓸, 𝓮𝓽 𝓼𝓹𝓮𝓻𝓸, 𝓱𝓾𝓶𝓪𝓷𝓲𝓽𝓪𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓸𝓷 𝓭𝓮𝓼𝓽𝓻𝓾𝓬𝓽.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skalmar napisał(a):

Chyba wszystkim zależy na merytoryczności forum. 
Ale od mówienia o merytoryczności, forum nie staje się bardziej merytoryczne ;) 

 

Zmiany będą spore. Same merytoryczne pisanie to nie wszystko (a wręcz uważam, że to mały wycinek wysiłku, który w to forum chcemy włożyć). Na razie merytoryczne pisanie zostawimy jeszcze Wam. Potem zapewne część ludzi wypadnie bo już nie będą mogli pisać merytorycznie np. o polityce.

Wszystko w swoim czasie - proces na pewno nie będzie procesem tygodniowym ani miesięcznym i jak ktoś słusznie wcześniej zauważył - będzie to wymagało kasy i czasu (a czas to też kasa) ale myśmy już się zdecydowali i dlatego wracamy.

 

Kto chce może dołączyć, kto chce może wziąć popcorn i czekać. Tych drugich zapewne będzie ogromna większość ale rozumiem tą postawę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, roli napisał(a):

A będzie darmowe?

za niebieskie pastylki ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności