Skocz do zawartości

Zmieniamy Forum na merytoryczne PIO


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Irek napisał(a):

Może nie wszystko czytałem, ale "niepoprawne" zwroty widziałem z obu stron.

 

Przyjdzie Jimmi to rozstrzygnie.

Jeśli widziałeś by ktoś go wyzywał to pokaz, zaś Nikonem napisał wprost: "pajacu". Poza tym to nie pierwszy raz, w którym Nikonem przeginał. W kolejce na rozpatrzenie czeka inne zgłoszenie więc to nie było jedyne.

 

Killa znasz - facet jest bezpośredni ale chyba (może się mylę) nikogo nie wyzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
5 minut temu, Erbit napisał(a):

 

Przyjdzie Jimmi to rozstrzygnie.

Jeśli widziałeś by ktoś go wyzywał to pokaz, zaś Nikonem napisał wprost: "pajacu". Poza tym to nie pierwszy raz, w którym Nikonem przeginał. W kolejce na rozpatrzenie czeka inne zgłoszenie więc to nie było jedyne.

 

Killa znasz - facet jest bezpośredni ale chyba (może się mylę) nikogo nie wyzywa.

Nie wiem obraził Bree staruszka z Pio Irek jest ok nie kazdy musi sie z nami zgadzać znam strony Nikoniarza nie będę sie mścił niech jutro jimmi go wywali za brak merytoryki chamstwo i buractwo Irek ma zostać nie kocha nas nie szkodzi  szanujemy innych ludzi o odmiennym spojrzeniu w różności siała My starzy znamy zasady szacunek Irek jest ok

Irek wybacz mi naprawiamy  forum jesli poczułeś się urażony moja wina :(

Sorry stary ja wiem kogo wyrzucić kogo zatrzymać

Zostań twój merytoryczny głos zostanie wysłuchany

Edytowane przez Kil Bill

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Erbit napisał(a):

rozpatrzenie czeka inne zgłoszenie więc to nie było jedyne

a ja usunąłem zgłoszenia. 

 

Jak ci nie odpowiada moja decyzja możesz mnie usunąc lub zbanować. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Harry napisał(a):

emerytów

 

Emerytów? To dzieciaki bawią sie w święto dziecka. Takie dziecięce zagrywki. Emerytowi nie chciałoby się zajmować takimi pierdołami. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Erbit napisał(a):

 

Wystarczy tego... dałem Tobie szansę albo i trzy.

 

Szczęść Boże i ratuj się kto może :D

Dziękuję komuś za odbanowanie na Dzień Dziecka:hi:

 

Ujmę to tak: będę unikał wchodzenia w dyskusje z tetrykami. Gdy kończą im się argumenty to banują :D

 

Raczej żenujące. A, że ja przesadziłem to też prawda.

 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nikonem napisał(a):

Ujmę to tak: będę unikał wchodzenia w dyskusje z tetrykami. Gdy kończą im się argumenty to banują :D

Ujmę to tak: banują gdy wyzywasz. Dopóki dyskutujesz nie widzę żadnego problemu. Żadnego. Ale gdy uważasz siebie kogoś ważniejszego bo "jesteś tu od zawsze" to wybacz... pokory więcej chłopie. Są tu starsi od Ciebie.

22 minuty temu, Nikonem napisał(a):

A, że ja przesadziłem to też prawda.

No właśnie... nie przesadzajmy. Szanujmy się (wzajemnie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zgred napisał(a):

Jak ci nie odpowiada moja decyzja możesz mnie usunąc lub zbanować. 

 

Zgred. Te publiczne przepychanki są zupełnie zbędne ale skoro uważasz, że takie sprawy wywleka się publicznie to.... Nie będę podważał Twoich decyzji i nie czuję potrzeby doprowadzania do konfrontacji z nikim. Szkoda tylko, że nie zareagowałeś na wyzwiska (może Ciebie wtedy na forum nie było) i szkoda, że bez konsultacji zareagowałeś w sposób, który pokazuje, że "dobremu znajomemu można darować wyzwiska".

 

Nie musimy się "kochać" (zresztą Killa nikt nie kocha :) ) ale szanować się powinniśmy.

 

 

 




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmiany i tak nastąpią czy bedziecie tupać nóżką czy nie.

Wasz czas sie skończył a mnie nie musi nikt lubić zreszta nikt mnie nie lubił mam za dużo lat żeby się tym przejmować 

Merytorycznie albo koniec.

Znajomości to w polityce Całe stare Seo wróciło nie dla biznesu a z miłości bo my juz nic udowadniać nie musimy ani nie musimy robić sobie PR ani szukać klientów na forum 

Bo nas na to stać Was nie 

wszyscy starzy wrócili bo poprosiłem są zmęczeni i uważają forum za zbednę ale ja uważam ze warto odbudować miejsce dla przeciwników jest to jest demokracja 

Chcemy zmienić forum wyrzuć rangi i pierdolnictwo podnieść tych co milczą malutkich a nie tych co naprężają muskuły

Pokora jak mawia Erbit forum bedzię merytoryczne matematyczne bez bicia Piany 

Kto bił Pianę musi sobie otworzyć nowe forum.

Dziękuje starcy że wróciliście szacun w jeden dzień 13 gniewnych wrociło serce rośnie

cdn

Cel odbudowanie forum amen nie dla kasy nie dla interesów dla Hobby bo my już hobbyści.

Naruszenie Waszej strefy komfortu Was zaboli ale .... stawiamy na młodzież nie na was lobbystów bedzie wam ciężko .Ale chciałbym aby forum było dla młodzieży nie dla Was  Was czas sie skończył A my dla hobby pomożemy młodym nie wszystko jest dla kasy :) Może ktoś nie rozumie ?

Powiedzmy tak jak złamać agencje biznesy oddać młodym władze kto ma się bać niech drży.Działamy ideowo nie biznesowo

 

 

 

tempFileForShare_20240601-234347.jpg

Edytowane przez Kil Bill
  • Haha 2

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kil Bill napisał(a):

A zmiany i tak nastąpią czy bedziecie tupać nóżką czy nie.

 

Super. Czekam na odbudowanie merytorycznych tematów, które tu padły jakieś 15 lat temu.

Zgredy, pokażcie co umiecie w konstruktywnych tematach przez rok, a potem wróćmy do burzenia tego, co tu jeszcze działa.

Życzę zapału, konsekwencji i zdrowia :hi:

 

 

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... forum umarło bo taka jest kolej rzeczy... świat się zmienił... wszystkie fora umierają... są social media... i powrót dziadków na forum wątpię żeby cokolwiek zmienił, wręcz może być gwoździem do trumny. Kogo wyrzucić? Tu nikogo wyrzucać nie trzeba, bo tu już nikogo nie ma;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rzucam wam wyzwanie :)

 

  • Haha 2

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kil Bill napisał(a):

Ok rzucam wam wyzwanie :)

 

 

Jakie?

  • Like 2

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryczność okrojenie forum matematyka i zasłużenie na wiedzę

Nie liczba userów fraz a pomoc dla maluczkich

Koniec bicia piany i monetaryzacji

Odejście ludzi nas nie boli podniesiemy renomę 

  • Haha 1

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności