Skocz do zawartości

Zmieniamy Forum na merytoryczne PIO


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, SzlafRock napisał(a):

Alternatywą dla for są socjale, jak już wiesz w socjałach są grupy publiczne i zamoknięte dotyczące seo. Tam rozpatruje się różne kejsy. Do grup zamkniętych w FB lub w X  zazwyczaj nie mają wszyscy dostępu. Często są to ludzie sprawdzeni, którzy mogą coś  wnieść do grupy ale też coś zyskają.

 

 

Nie wiesz kim są zebrani członkowie grupy ani nie wiesz czym się zajmujemy więc dlaczego uważasz, że napisałeś coś czego nie wiemy ?

 

 

12 minut temu, SzlafRock napisał(a):

Ty chcesz reaktywować forum merytoryczne otwarte.

 

W kształcie w jakim będzie to możliwe. Na pewno nie będzie publicznego podawania na tacy wszystkiego.

Ty naprawdę myślisz, że masz do czynienia z bandą dzieciaków. Stąd tak skrzywiona Twoja ocena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Erbit napisał(a):

Nie wiesz kim są zebrani członkowie grupy ani nie wiesz czym się zajmujemy więc dlaczego uważasz, że napisałeś coś czego nie wiemy ?

 

Ty nie wiesz kim są członkowie forum i co sobą reprezentują i jaką posiadają wiedzę.

 

4 minuty temu, Erbit napisał(a):

Ty naprawdę myślisz, że masz do czynienia z bandą dzieciaków. Stąd tak skrzywiona Twoja ocena.

 

Tak, z waszych wpisów na forum to wynika.

 

Działania naprawcze realizuje się w zgoła inny sposób niż Wy (nie wiem nawet kto to jest Wy) rozpoczęliście. 

to jest dokładnie zniechęcenie użytkowników do korzystania z forum a należy pamiętać, że to użytkownicy tworzą forum. Nie administratorzy, moderatorzy tylko właśnie użytkownicy, 

Osobiście jestem za zamianami ponieważ zmiany kształtują rozwój ale zmiany muszą byc logiczne. Wy nie kierujecie sie logiką. 

 

Odpowiem dlaczego jeszcze jestem na forum. Nie dla wiedzy ponieważ mój zespól przeprowadza testy i analizy a ja sie do tego często włączam. Na forum jestem dla ludzi z którymi sobie rozmawiam o du**e maryni już x lat. Nie wiem czy to zrozumiesz ale taka jest prawda.

EOT

Dodam jeszcze EOT bo już nie chce mi się rozmawiać na ten temat. wszystko wyjaśniłem. Pozdrawiam

Nie oczekuj też odpowiedzi ode mnie w tym temacie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzlafRock napisał(a):

to jest dokładnie zniechęcenie użytkowników do korzystania z forum a należy pamiętać, że to użytkownicy tworzą forum.

 

Tak, masz rację. Naszym celem jest zniechęcić takich użytkowników jak Ty szczególnie po tekście niżej zacytowanym. Nie chcemy by tacy użytkownicy jak Ty tworzyli TAKIE forum.

 

6 minut temu, SzlafRock napisał(a):

Odpowiem dlaczego jeszcze jestem na forum. Nie dla wiedzy ponieważ mój zespól przeprowadza testy i analizy a ja sie do tego często włączam. Na forum jestem dla ludzi z którymi sobie rozmawiam o du**e maryni już x lat. Nie wiem czy to zrozumiesz ale taka jest prawda.

 

 

Ależ rozumiem i to lepiej niż Tobie się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jimmi napisał(a):

Panowie, pań nie widzę. 

Z założenia miało być merytorycznie a zrobił się temat nadający się do działu https://www.forum.optymalizacja.com/forum/66-plotki-afery-wkrety/

Gość promuje swoje facebooka Pewnie przez takich "W zasadzie to się dziwię Kubie, że próbuje zmian. Zmiany forum generują większe wydatki bez perspektyw rozwoju. Kruponowałbym zamknięcie forum. Alternatywą dla for są socjale, jak już wiesz w socjałach są grupy publiczne i zamoknięte dotyczące seo. Tam rozpatruje się różne kejsy. D"

To forum umarło bo było ci to na rękę

Wypad fałszywy Rudy Lis z konfliktem interesów pijawka

Edytowane przez Kil Bill
  • Confused 1

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ma wybujałe ego... nie byłoby nas bez was? Bez jaj....

 

Forum zawsze mało wnosiło dla zwykłego użytkownika. Było tylko miejscem do przechwalania się kto ma jakie zaplecze i jak mu wszystko rośnie... A tak de facto chyba służyło tylko kilku osobom do poszukiwania klientów na swoje usługi;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, roli napisał(a):

zawsze mało

do 2011-2012 wnosiło dużo bo była merytoryka. potem poszło wszystko na socjale ... teraz na grupach mniej lub bardziej rozbudowanych znajdziesz to co potrzebujesz. każdy ma swoj biznes mniejszy lub większy - tam gdzie zaczynają się pieniądze kończy się cos innego...

 

Panom dyskutantom przypominam tylko aby dobrze ogarnęli prawne aspekty funkcjonowania tego forum oraz jego nazwy - mam nadzieję, że Kuba wam powiedział...

 

 

  • Like 2

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo ciekawych i zagranicznych for, tutaj na bieżąco można znaleźć lub uzyskać informację..

 

Ale to co się dzieje tutaj od kilku dni to nawet mnie przerasta

 

d80d1014141_co_tu_sie_kurwa.jpg

 

Idę testować dalej indexery ;) 

  • Like 2

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się wypowiadam na forum, bo w sumie zostało na nim raptem kilku stałych użytkowników, a tematy głównie poruszane też mnie średnio interesowały - polityka itp, ale zobaczyłem taki śmieszny wątek i postanowiłem się jednak odezwać.

 

Chcecie zadbać o forum, sprawić żeby było merytoryczne, żeby pojawili się użytkownicy, wszystko fajnie, ale w sumie nie napisaliście nic o tym w jaki sposób chcecie to zrobić. W tym momencie z boku wygląda to jakby kilka mumii wyszło ze swoich sarkofagów i dalej żyły w przeświadczeniu, że są faraonami, a tutaj już nawet nikt piramid nie buduje.

 

Nie pokazaliście jeszcze nic merytorycznie, na razie skończyło się na pokazywaniu kto ma dłuższego i kto może komuś edytować posta ewentualnie wrzucić bana. Pomijam fakt, że żeby zrozumieć niektóre wypowiedzi musiałbym chyba sporo wypić, bo na trzeźwo szansy nie widzę. 

 

Z mojej strony tylko jedno pytanie:

Rozumiem, że chcecie wskrzesić forum w tematyce pozycjonowania i seo, a czy dalej się tym faktycznie zajmujecie? Faktycznie czyli czy macie wyniki i zarabiacie na tym. Proste pytanie bez podtekstów, bez zbędnego bicia piany. 

  • Like 7
  • Thanks 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d3eeb0b6-2ff8-4b6c-b9ed-59d694fb715f.jpg

  • Like 1
  • Haha 3

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Aleksiejs napisał(a):

Rzadko się wypowiadam na forum, bo w sumie zostało na nim raptem kilku stałych użytkowników, a tematy głównie poruszane też mnie średnio interesowały - polityka itp, ale zobaczyłem taki śmieszny wątek i postanowiłem się jednak odezwać.

 

Chcecie zadbać o forum, sprawić żeby było merytoryczne, żeby pojawili się użytkownicy, wszystko fajnie, ale w sumie nie napisaliście nic o tym w jaki sposób chcecie to zrobić. W tym momencie z boku wygląda to jakby kilka mumii wyszło ze swoich sarkofagów i dalej żyły w przeświadczeniu, że są faraonami, a tutaj już nawet nikt piramid nie buduje.

 

Nie pokazaliście jeszcze nic merytorycznie, na razie skończyło się na pokazywaniu kto ma dłuższego i kto może komuś edytować posta ewentualnie wrzucić bana. Pomijam fakt, że żeby zrozumieć niektóre wypowiedzi musiałbym chyba sporo wypić, bo na trzeźwo szansy nie widzę. 

 

Z mojej strony tylko jedno pytanie:

Rozumiem, że chcecie wskrzesić forum w tematyce pozycjonowania i seo, a czy dalej się tym faktycznie zajmujecie? Faktycznie czyli czy macie wyniki i zarabiacie na tym. Proste pytanie bez podtekstów, bez zbędnego bicia piany. 

Trwa dyskusja na zamkniętej grupie poczekajcie proces zmian do 5 miesięcy 

  • Confused 1

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kil Bill napisał(a):

Trwa dyskusja na zamkniętej grupie poczekajcie proces zmian do 5 miesięcy 

 

A może zapytajcie też użytkowników forum co by chcieli zmienić, poprawić, zostawiać?
Może jakaś ankieta?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Skalmar napisał(a):

A może zapytajcie też użytkowników forum co by chcieli zmienić, poprawić, zostawiać?
Może jakaś ankieta? 

 

To jest pomysł, który przyjdzie czas zrealizować. Na razie mamy wiele innych spraw organizacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Erbit napisał(a):

Na razie mamy wiele innych spraw organizacyjnych.

 

Przez prawie 20 lat trochę się nazbierało. Dobrze, że jesteście, wreszcie wróci porządek i autokracja.

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności