Skocz do zawartości

Zmieniamy Forum na merytoryczne PIO


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły Każdego

W dniu 4.06.2024 o 07:32, Harry napisał(a):

Masakra, stare chłopy, a zachowują się na równi z dziećmi w piaskownicy :) Bardzo dobrze, że ktoś chce zwiększyć aktywność na forum. Niestety większość for zostało wypartych przez socialmedia i PiO nie jest tutaj wyjątkiem. Forum nie umarło ale jest na wymarciu. Największa aktywność jest w dziale "Do poczytania" z planety seo. Zamiast walczyć ze sobą i dzielić się na dwa obozy ogarnijcie się, skoro ktoś chce spróbować, niech próbuje - kibicuję! - najwyżej nie wyjdzie ale próba nie kosztuje :)

Pozdrawiam serdecznie

Jak nie wyjdzie to ja nie zamierzam iśc do trumny skoro zgłosiło się 12 staruszków sam postawie skrypt jesli uznam że warto to nawet z 3 osobami podziele się wiedzą nie zamierzam walczyć z wiatrakami Twoja wypowiedz to wypowiedz symetrysty i ma sens

nie mam zamiaru bić głową w mur szkoda życia na polskie piekło na razie próbujemy ale ja nie zaprzestanę żeby było jasne.

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2024 o 11:57, Aleksiejs napisał(a):

Rzadko się wypowiadam na forum, bo w sumie zostało na nim raptem kilku stałych użytkowników, a tematy głównie poruszane też mnie średnio interesowały - polityka itp, ale zobaczyłem taki śmieszny wątek i postanowiłem się jednak odezwać.

 

Chcecie zadbać o forum, sprawić żeby było merytoryczne, żeby pojawili się użytkownicy, wszystko fajnie, ale w sumie nie napisaliście nic o tym w jaki sposób chcecie to zrobić. W tym momencie z boku wygląda to jakby kilka mumii wyszło ze swoich sarkofagów i dalej żyły w przeświadczeniu, że są faraonami, a tutaj już nawet nikt piramid nie buduje.

 

Nie pokazaliście jeszcze nic merytorycznie, na razie skończyło się na pokazywaniu kto ma dłuższego i kto może komuś edytować posta ewentualnie wrzucić bana. Pomijam fakt, że żeby zrozumieć niektóre wypowiedzi musiałbym chyba sporo wypić, bo na trzeźwo szansy nie widzę. 

 

Z mojej strony tylko jedno pytanie:

Rozumiem, że chcecie wskrzesić forum w tematyce pozycjonowania i seo, a czy dalej się tym faktycznie zajmujecie? Faktycznie czyli czy macie wyniki i zarabiacie na tym. Proste pytanie bez podtekstów, bez zbędnego bicia piany. 

чому ти не тут або який у тебе нік на блэк сео в телеграмі в групі Hindu

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kojotek_OX napisał(a):

już nie są tacy chętni dzielić się swoją wiedzą

Pal sześć dzielnie się warsztatem i metodami działania - do tego nikogo nie namówisz.

Jak forum ma być merytoryczne to powinno pomagać potencjalnym klientom i zielonym jak szczypiorek na wiosnę rzemieślnikom w tym fachu.

Jestem ciekaw kto udźwignie to brzemię łopatologicznego, cierpliwego i zrozumiałego tłumaczenia bez pokusy odsłania oponenta na drzewo albo częstowania go "poezją"  

  • Like 1

𝓒𝓸𝓰𝓲𝓽𝓸, 𝓪𝓻𝓻𝓲𝓹𝓲𝓸 𝓭𝓲𝓮𝓶, 𝓿𝓲𝓿𝓸, 𝓬𝓻𝓮𝓭𝓸, 𝓮𝓽 𝓼𝓹𝓮𝓻𝓸, 𝓱𝓾𝓶𝓪𝓷𝓲𝓽𝓪𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓸𝓷 𝓭𝓮𝓼𝓽𝓻𝓾𝓬𝓽.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szansy żeby ktoś kto ma wiedzę siedział za FREE i tłumaczył - powiedzmy sobie szczerze każdego czas kosztuje 

Co wolisz jak masz 30 min wolnego czasu - tłumaczyć komuś coś co już było 1000x wałkowane czy wyjść na piwo lub (stara gwardia ma rodziny już) spędzić czas z rodziną ? 

 

Ja tam wolę porównywać takich osobników do "IQ ziemniaka" - hahahah ;)  (nie kojarzę czy kiedyś byłeś na moim szkoleniu z SEO) 

 

Nie wiem tak myślę luźno bardzo luźno (napewno nie dla mnie to) - może czas pomyśleć żeby nowe konta były zakładane płatnie lub jakiś dział za pisanie postów płatne - wziąść 2/3 osoby ze starej gwardji i one by odpowiadały - to taki pomysł luźny z moich grup gdzie to stosujemy (płatny suport) 

Edytowane przez Kojotek_OX
dopisek

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2024 o 21:11, Grey Ronin napisał(a):

Jak forum ma być merytoryczne to powinno pomagać potencjalnym klientom i zielonym jak szczypiorek na wiosnę rzemieślnikom w tym fachu.

 

Dokładnie też tak uważam.

 

W dniu 8.06.2024 o 21:11, Grey Ronin napisał(a):

Jestem ciekaw kto udźwignie to brzemię łopatologicznego, cierpliwego i zrozumiałego tłumaczenia bez pokusy odsłania oponenta na drzewo albo częstowania go "poezją"  

 

No... ci, którzy będą chcieli (jak zresztą zawsze) bo nie liczę na to, że nagle wszyscy rzucą swoje zajęcia i polecą na forum tłumaczyć łopatologicznie...

By jednak to nastąpiło najpierw trzeba tu ściągnąć takich, którym trzeba będzie to tłumaczyć bo bez nich skończy się to "poezją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie zajmuje się zawodowo pozycjonowaniem, ale wtrącę swoje 3 grosze -

 

W czasach świetności tego forum, czyli sprzed (n) update algorytmu Google pozycjonowanie było relatywnie proste i sprowadzało się do dobrego BLASTA < kto w ogolę pamięta te pojęcie > 😁  na katalogi, publiczne precle oraz Xrumerem na fora.  Łatwo było te zagadnienia tłumaczyć na forach... Jednak jest, to  miniona epoka.

 

Obecnie pozycjonowanie wymaga innego podejścia, dużego nakładu środków finansowych, więc NIE sądzę by ktoś kto zajmuje się tym zawodowo będzie wylewał swojego Know-how i poświęcał cenny czas by forum stało się merytoryczne. 

 

 

 

Cytat

Meluzyno, Meluzyno porzuć płonne swe nadzieje odpłyń własną limuzyną.

Świat się śmieje, świat się śmieje.

 

 

  • Like 3

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2024 o 23:46, jimmi napisał(a):

Z założenia miało być merytorycznie a zrobił się

 

Nie marudź, nie jest żle 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/10/2024 at 2:46 PM, Mion said:

Obecnie pozycjonowanie wymaga innego podejścia,

Zgadza się, obecnie to wypadkowa merytorycznych treści wspomaganych obecnością w SM i umiejętnością przyciągania użytkowników innymi kanałami niż SEO. Mam wrażenie, że ze względu na wprzęgnięcie AI do algo (AI które "uczy się" z sieci a sieć w zdecydowanej większości wypełniona jest gównem i zmanipulowanymi informacjami, SEO jako główny kanał przynoszący konwersję powoli dołuje na rzecz innych działań/kanałów.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Beerbant napisał(a):

(AI które "uczy się" z sieci a sieć w zdecydowanej większości wypełniona jest gównem i zmanipulowanymi informacjami,

 

To według ciebie. A według innych AI posiada filtry które odsiewają gó**o. Nie ta AI, która jest dostępna maluczkim ludzikom ale ta prawdziwa. Ta dla ludzików tylko się uczy

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, SzlafRock said:

A według innych AI posiada filtry które odsiewają gó**o.

Uhmm, to sobie przeprowadź testy polegające na żądaniu odwołania się do źródła, to się przekonasz o jakości. Co do filtrów wystarczy sobie sprawdzić jak AI rozumie intencyjność zapytań.  Dla jasności nie pisałem o AI labolatoryjnych, ale to chyba powinieneś załapać skoro mowa o SEO.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beerbant napisał(a):

Uhmm, to sobie przeprowadź testy polegające na żądaniu odwołania się do źródła, to się przekonasz o jakości.

W AI nie chodzi o odwoływanie się do źródeł, to nie WIKI  😉

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności