Skocz do zawartości

PiO się bawi - typuj mecze EURO 2024


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.06.2024 o 12:45, SzlafRock napisał(a):

Ofensywy na bramkę Holendrów w zasadzie nie było tylko kilka mniejszych akcji.

 

Strzały celne na bramkę Polska 7, Holandia 4.

Dzisiaj będzie 2 : 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nikonem napisał(a):

Dzisiaj będzie 2 : 1

 

Po pierwszej połowie jest 1:1. Są szanse na obstawione przez mnie 2:1.

G*wniany turecki Sędzia nie uznał ewidentnego karnego dla nas. Troglodytów z Austrii, specjalistów w faulach, g*wnianych piłkarzy nie poczęstował ani jedną żółtą kartką.

Strzał w ryj w tureckiej lidze wyjałowił niby sędziego z Turcji z jaj.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nikonem napisał(a):

G*wniany turecki Sędzia nie uznał ewidentnego karnego dla nas. Troglodytów z Austrii, specjalistów w faulach, g*wnianych piłkarzy nie poczęstował ani jedną żółtą kartką.

Strzał w ryj w tureckiej lidze wyjałowił niby sędziego z Turcji z jaj.

 

Obstawiłem jak patriota powinien obstawić, ale tak delikatnie 1:0 dla Polski. Trochę się łudziłem, że podciągną grę szczególnie ten atak. A w tym meczu nie tylko atak ale i obrona leżała. Lewy też nic nie pomógł. Polacy nic się nie stało...

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Euro został nam jeszcze jeden mecz z II ekipą Mistrzostw Świata. Byliśmy w grupie "śmierci", graliśmy z zespołami wyżej sklasyfikowanymi. Nadal trzymam kciuki za naszych, w tym Probierza.

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzysiek_web napisał(a):

Oglądałem mecz PL-FRA

 

Ja niestety tylko słuchałem, bo byłem w drodze. W komentarzu po meczu Smokowski zauważył, że przed sytuacją na karny dla Franków w środkowej części boiska był ewidentny faul i druga żółta dla francuskiego zawodnika, w efekcie czerwona. Podobno w komentarzach po meczu tak też twierdzili francuscy dziennikarze. Nie mieliby karnego i tym samym mogło się skończyć 1:0 dla nas.

Jednak Włoch był dla Franków łaskawy.

 

To oczywiste, że Francuzi byli od nas lepsi, jednak wynik tego nie potwierdził.

 

Mecz z Austrią spieprzył głównie trener, znowu zmieniając skład. Bywa. Austriacy wygrali tę grupę, kto to obstawiał?

 

Co do Lewego i jego ewidentnego spieprzonego karnego mam podobne odczucia. Jednak jest to nasz najlepszy piłkarz w historii. Odejść musi sam.

 

2 godziny temu, krzysiek_web napisał(a):

 

Trener bardziej zajęty pewnie był "odpowiednim" ubiorem bo mając do dyspozycji 5 zmian wykorzystanie jest na tak niskim poziomie

 

Wcześniej był krytykowany za zbyt dużo zmian w meczu z Austrią. Deschamps wykorzystał wszystkie i g*wno mu to dało.

 

2 godziny temu, krzysiek_web napisał(a):

Prawda jest taka że po za bramkarzami

 

Znowu zacytuję Smoka: w Mistrzostwach Europy Bramkarzy mamy co najmniej pudło, a raczej I Miejsce :D

Skorupski chyba został wybrany piłkarzem meczu.

 

PZPN bardziej kojarzy mi się z mafią niż z pozytywną federacją. Nie oczekuję od nich niczego pozytywnego. Reprę odnowią/uratują w większości piłkarze grający poza PL.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to będa mecze :D Grupa E to będzie fantastyczna walka :D 

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam meczów, wiec zapytam - Czy "MY"  w ogolę jakiś wygraliśmy ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

448926731_800514925546721_56992804201899

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz wygraliśmy, choć tak naprawdę przegraliśmy. Drugi mecz przegraliśmy i tak naprawdę przegraliśmy. Trzeci mecz wygraliśmy, mimo że zremisowaliśmy. Czwartego meczu więc nie będzie tylko dlatego, że nasi nie lubią zbierać punktów.

  • Like 1

Kod PROMO 20% ZNIŻKI tylko na WEEKEND do image.png.8bd2fb28808ba69a6ea4e4b82ff40c9b.png  WEE-KEN-DPR-OMO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności