Skocz do zawartości

PiO się bawi - typuj mecze EURO 2024


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking UEFA:

6. Holandia

21. Polska

13. Austria

Ale to my wyjdziemy z grupy!

Wróciliśmy do 2016, mamy świetny team!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Nikonem napisał(a):

Probierz ze swoimi chłopakami wrócili nam 2016. Jestem dumny z tego meczu :hi:

 

Bez przesady. Oglądałem mecz, dobra gra PL to jakieś 10-15% czasu gry i to MAX. Przegraliśmy gdyż w drugiej połowie 2/3 czasu to zbyt mocne cofnięcie się i tylko słaba obrona... dodatkowo mocno przereklamowani Holendrzy (przynajmniej w tym meczu). Oglądam teraz mecz Rumunii z Ukrainą i wystarczy zerknąć w którym miejscu na swoim polu broniła się Polska a w którym Rumunia. Polska praktycznie cały czas na stojąco przy linii pola karnego, Holendrzy spokojnie wymieniali sobie tam piłki. Rumunia zdecydowanie dalej od swojego pola, a też skazywani byli na porażkę.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2024 o 14:32, okazwłoka napisał(a):

1. Grali pięknie ale to nie wystarczyło 

2. Grali jak łamagi, ale zremisowali cudem.

Było coś pomiędzy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, okazwłoka napisał(a):

Było coś pomiędzy?

 

Spróbuję jeszcze raz, choć znowu narażam się na Wasze okropne złośliwości :D

Mam dokładnie te same odczucia, co w 2016. Z tym, że teraz gramy w piłkę, a nie wyłącznie bronimy. Zielu to mój numer 1 w tamtym Euro, ale nie mam jak tego teraz udowodnić.

Myślę, mam nadzieję, że wyjdziemy z grupy. Nadejszła wielkopomna chwila, że nasi kopacze, jak mówi Szczęsny, uwierzyli Trenerowi/Wariatowi, że potrafią grać w piłkę.

Nie chcą prosić Messiego, by przestał strzelać im bramki (jak w MŚ), ale sami chcą go złoić..

Tyle. Jesteśmy na kursie, na ścieżce i ja temu kibicuję.

Dzisiaj patrzymy jak o 21 poradzą sobie Franki i Austriacy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

36 lat temu, latem 1982 r., w Hiszpanii doszło do ostatniego jak dotąd prawdziwego triumfu polskiej piłki nożnej.

OT - Pamiętam te mecze. Oglądałem będą na wczasach nad jeziorem. Jakie emocje sala telewizyjna, jeden kolorowy telewizor i już dobrze napalone ... Do tego ja siedzący z przodu. W pewnym momencie od emocji zacząłem się mocno drapać po głowie na tyle, że zostałem wyproszony 😬 .... Jak się okazało maiłem wszy, które na spoconej głowie się aktywowały  🤣

 

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mion napisał(a):

Jak się okazało maiłem wszy, które na spoconej głowie się aktywowały  🤣

 

Zamknąłeś internety 😅

Wtedy, w 1982 byłem u Dziadka na wsi. Czarno biała telewizja, kolorowa radość.

Edytowane przez Nikonem
  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja ośmieszona! Trzymałem kciuki za Austriaków. Świetna ekipa, nie będzie nam łatwo. Holendrzy rozklepią Francję.

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nikonem napisał(a):

ośmieszona

Czy teraz przegrywanie to wygrywanie? :D 

@MaxPan - obstawiaj, bo uciekają punkty 😕 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Nikonem napisał(a):

. Z tym, że teraz gramy w piłkę, a nie wyłącznie bronimy


w pierwszym meczu naszej reprezentacji głównie broniliśmy. Obrona mogła się podobać ale była nieskuteczna ponieważ przegraliśmy. Ofensywy na bramkę Holendrów w zasadzie nie było tylko kilka mniejszych akcji. Według mnie brakowało skutecznego ataku i wypracowania odpowiedniej pozycji do strzałów. Zobaczymy jak będzie z lewym ale nie spodziewałbym się rewelacji. Czy dobrze graliśmy? Nie, to Holendrzy grali słabo.

Nie ma co się oszukiwać, daleko nam jeszcze do europejskiej czołówki jednak postępy widać. Mecz z Holandią mógł się podobać, tanio skóry nie sprzedaliśmy ale przegraliśmy.

Zobaczymy co będzie w piątek. Już zakupiłem dobre piwko. :D 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności