Skocz do zawartości

To dzięki wam PiO w dużej części żyje..


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam rok 2013 miałem wypadek i uszkodzone kręgi szyjne, wtedy pierwszy raz znalazłem możliwość (dorobienia oprócz zasiłku rehabilitacyjnego) na pisaniu tekstów, zawsze pisałem za groszowe kwoty, ale jednak fajnie że mogłem przez 3 lata tak dorobić :) potem traktowałem to jako totalną fuchę (w nocy pracowałem, więc mogłem przed monitorem te kilka zł dorobić niby niewiele niby zawsze coś i to nie COŚ mało na tamte czasy:) w końcu przyszedł okres kiedy (pisałem kilka lat temu, że poszedłem na badania myśląc że przeziębiłem nerki a po USG wyszło raczyszko..taki mocny cios)

 

Przez te kilka lat walki z nim abym mógł żyć, odsunęło się ode mnie 90% znajomych często też rodziny, finansowo też ciężko było, sprzedałem dwa motory co miałem auto a nawet mieszkanie (na lepsze leczenie musiałem uciekać do Pragi)...

 

Nie chce się tutaj rozpisywać jak to wyglądało i ja (byłem jak zombie często, siedzący na wózku z obietnicami, że będzie lepiej od chemii po medycyne "atomową"), człowiek był jak zombie (a i wtedy fajnie było coś pisać..mózg nie myślał o tym co się dzieje, gdy tracisz 60% wagi ciała i nie istniejesz)

 

No to czas do meritum, przez ten czas pozwalaliście mi nie tylko dorobić parę groszy (tak wiem na czarno ;) ) ale też tutaj byliście, nigdy nie miałem FB czy innych socjali a jak pisałem wyżej, gdy słyszysz RAK i ten którego mam (bo go zwalczyłem by mi dał spokój, ale będzie ze mną jak 30-letni kredyt na mieszkanie u połowy ludzi to jednak czujesz satysfakcje)

 

Dzięki wam dorobiłem, dzięki wam miałem fajnych ludzi (nawet jak mi daliście bana bo miałem inne poglądy)...itd

 

Przeczytałem w trakcie swojej choroby całe forum :) nie chce być specem czy nikim więcej..chce wam podziękować..

 

dziś oddałem (nie użwałem już od prawie roku, ale dwa lata chodził..i chodzi) 

 

https://zapodaj.net/plik-bNKXSBSF5L

 

Naprawdę dziękuje za cały wkład w to miejsce, za szansę dorobienia kilku zł (dalej łapie okazję) aktualnie mogę pracować przed monitoringiem (jeszcze z laską chodzę ;) na polskie 2/8 etatu..

 

Czy to Mion, Czy Zgred, Berbi, Jimy, Nikos a nawet Szlafrok czy inne chłopaki zwłaszcza Max i inne..cała moderacja po prostu dziękuje

 

Kilka lat temu pisałem wam o mojej chorobie to mi chcieliście zrzutkę zakładać, nie ma sensu dostać za darmo w momencie choroby fajnie mieć kontakt z ludźmi i zajęcie..

 

Życzę wam wszystkiego dobrego i z całego serca dziękuje jak normalny człowiek (za encyklopedie wiedzy tutaj też :)

 

Oby wam się wiodło :)

 

 

PS (mam nadzieję, że zrobiłem mniej błędów niż Xann ale mi to wybaczycie ;)

 

Muszę wam podziękować po prostu muszę, bo czasem ludzie myślą że takie miejsca nic nie oferują i nie dają..no niestety są w błędzie..

 

Dla mnie to sukces z bycia ledwo żywym do tego, że mogę co chwile pracować normalnie..jeszcze raz wam dziękuje naprawdę ze szczerego serca

 

 

Edytowane przez Herkules
  • Like 5

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze ogrodzenia aluminiowe Tarnów

Najlepsze ogrodzenia CNC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności