Skocz do zawartości

Zarobki w SEO na początku zabawy


yeahgone

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pysio napisał(a):

94 wtedy jeszcze Google nie istniało.

nawiązałem do tego że od dawna juniorowi daje się najniższą bo on nic nie umie :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
9 godzin temu, Batory333 napisał(a):

ktoś pracuje na etacie :) 

bo lubi? bo ma pensje? bo czuje sie bezpiecznie? bo nie kazdy jest urodzonym freelancerem? bo tak?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Batory333 napisał(a):

Ja się bardziej zastanawiam czemu w dzisiejszych czasach ktoś pracuje na etacie :) 

Przecież możesz pracować na etacie i prowadzić własną firmę

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Herkules napisał(a):

Przecież możesz pracować na etacie i prowadzić własną firmę

 

W takim schemacie to nie zrobisz kariery na etacie i w prywatnym biznesie. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadeszły czasy, człowiek ledwo rozpoczyna (pewno i swoje życie) "ścieżkę" kariery i już che, ba żąda zarabiać tyle i tyle, za to, że jest jak rozumiem, za to, że zechciał mieć w ogóle ochotę iść do pracy w firmie "XYZ" a nie za to, co sobą reprezentuje i co "potrafi"? Strasznie ci dzisiejsi młodzi ludzie roszczeniowi, za moich czasów... :P i jeszcze pewno soboty i niedziele wolne a w tygodniu, co drugi dzień święta i między świętami wypłata?

Na bieżąco moderowany od 2009 roku katalog stron internetowych - Dodaj-strone.com.pl. Nasze atuty: szybka moderacja, jakość oraz stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SzlafRock napisał(a):

 

W takim schemacie to nie zrobisz kariery na etacie i w prywatnym biznesie. 

Znam wielu w PL co dyga u pracodawcy, a potem dla siebie i nie narzekają 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzlafRock napisał(a):

W takim schemacie to nie zrobisz kariery na etacie i w prywatnym biznesie. 

od 2005 do 2015 miałem włansą JDG i robiłem na etacie. Blog powstał w 2010 ... w 2012/2013 zacząłem szkolić i wyłazić na świat. Da się ;) tlyko. 3ba lubic byc pracoholikiem.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zgred napisał(a):

od 2005 do 2015 miałem włansą JDG i robiłem na etacie.

 

Podejrzewam, że z JDG żadnych kokosów nie było a głównym źródłem utrzymania był etat.  Pewnie skrobałeś na jakimś ryczałcie. To nie jest pytanie tylko stwierdzenie. ;) 

Po prostu wstrzeliłeś siew niszę szkoleniową bo wówczas było na to zapotrzebowanie. Dziś jest trochę inaczej.

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzlafRock napisał(a):

To nie jest pytanie tylko stwierdzenie.

Może masz rację, a może nie, bo to różnie bywa ;) 

Ja np. zrezygnowałem z etatu w 2017 roku, nie przedłużyłem umowy w agencji, bo chciałem więcej zarabiać, a pracodawca powiedział, że nie chce więcej płacić. W tamtym momencie na freelancerce miałem na czysto miesięcznie prawie 2x większe zarobki niż na UOP, a praca w domu zajmowała mi 2-3h dziennie. Pracowało mi się dobrze, chciałem tylko żeby praca na etacie dawała mi 50% zarobków, a nie 35%. Gdybym dostał podwyżkę to bym został, bo czemu nie. 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzlafRock napisał(a):

że z JDG żadnych kokosów nie było a głównym źródłem utrzymania był etat

pomidor ;)

  • Haha 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności