Skocz do zawartości

Co ja tutaj robię?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Nazywam się Szymon i od kilku lat jestem związany z branżą hostingową. Aktualnie pracuję dla firmy Wer.pl, gdzie zajmuję się wsparciem technicznym oraz doradztwem dla naszych klientów.

 

Jeśli ktoś z Was potrzebuje porady dotyczącej wyboru hostingu, optymalizacji strony, bezpieczeństwa czy czegokolwiek innego związanego z hostingiem – chętnie pomogę. Jestem tu, żeby dzielić się wiedzą i doświadczeniem, nie tylko promować naszą firmę. Mam nadzieję, że moje rady będą dla Was przydatne, a może też sam dowiem się czegoś nowego od Was! :)

 

 

spacer.png

 

Pozdrawiam serdecznie,
Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie spamuj ofertami po forum zebys za szybko nas nie opuścił ;)

  • Like 2

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szymon, cieszymy się, że dołączyłeś do nas, ale taka rada od starszego kolegi  : pamiętaj, wszytko co wiesz o marketingu internetowym, my wiemy od wielu, wielu lat a cześć została nawet wymyślona przez użytkowników naszego forum ( jak naprzykład pierwsza internetowa netbomba w Polskim internecie, odpalona jak dobrze popamiętam w 2004 roku). Nie wiem co robiłeś w tych czasach, ale my już wtedy robiliśmy SEO również firm hostingowych :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2024 o 16:23, MaxPan napisał(a):

Witaj Szymon, cieszymy się, że dołączyłeś do nas, ale taka rada od starszego kolegi  : pamiętaj, wszytko co wiesz o marketingu internetowym, my wiemy od wielu, wielu lat a cześć została nawet wymyślona przez użytkowników naszego forum ( jak naprzykład pierwsza internetowa netbomba w Polskim internecie, odpalona jak dobrze popamiętam w 2004 roku). Nie wiem co robiłeś w tych czasach, ale my już wtedy robiliśmy SEO również firm hostingowych :D 

Dzięki za przywitanie! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzymonHosting napisał(a):

Dzięki za przywitanie! :)

 

Dobry wstęp na dwóch moderatorów. Trzymam kciuki za Twoją ciężką dalszą pracę :hi:

 

"Co ja tutaj robię?"

 

 

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności