Skocz do zawartości

Najlepsze wtyczki do Wordpress


Rekomendowane odpowiedzi

@yeahgone wtyczka typu Yoast, RankMath, All in One SEO i inne tego typu twory, to nadal tylko i wyłącznie wtyczka. Pomaga łatwo ustawić pewne rzeczy, oferuje więcej (RankMath) lub mniej (Yoast) za darmo ale nie będzie pozycjonowała strony. Osobiście preferuję RankMath - pomijając więcej funkcji - jest dla mnie bardziej intuicyjny i konfigurowalny od Yoast :) Można zmigrować Yoast -> RankMath, a tutaj poradnik: https://www.youtube.com/watch?v=brSZTiDItuM jednak pamiętaj, że warto (zawsze) robić backup, a do tego fajnie nadaje się Updraft :)

Pozdrawiam

 

  • Like 1

Pomogłem->

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mirekm napisał(a):

Tylko do użytku "wewnętrznego"?

chce wdrozyć bezpłatne oparte o gtm - muszę zespół zmusic do przyuczenia ;)

18 godzin temu, yeahgone napisał(a):

czemu nikt nie wymienił yoasta

Yoast mam na zgred.pl ale tylko dlatego, że jest specyficznie wdrożony i przejscie n arank math wymaga zmian programistycznych w skórce... ale jak tylok dojrzeję do zmiany zgredowego portalu pojawi się tam kadence+gutek+rankmath - dokąłdnie tak jak to jest na semgence.-p gdzie mam wdrożonych kilka fajnych rozwiazań na kowersję z blocków kadence.

 

18 godzin temu, yeahgone napisał(a):

ze nabijam posty

a niech ci - po co nabijasz posty? :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności