Skocz do zawartości

[Współpraca] Szukam osoby do stworzenia biznesu.


kamlotus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Kamil,

 

Z SEO jestem związany od 3 lat, wraz z kolegą z Pakistanu tworzymy działalność która opiera się obecnie na pozycjonowaniu. Prowadzimy 4 strony z dużą konkurencja jednak idzie nam zacnie, klienci zadowoleni, jak twierdzą nigdy nie posiadali tak szybkiej i dobrej obsługi. Myślę że jest to zasługa tego że wcześniej prowadząc biznes sam szukałem firmy SEO, korporacje nie bardzo interesowały się pracą nad moimi stronami a wystawianiem faktur :-), po przez spojrzenie od strony klienta wiem czego oczekuję "Biznes". Kolegę z Pakistanu znam długo razem robiliśmy gaming konkretnie graliśmy w DOTE na silniku STEAMA, w Pakistanie mają trochę problemów i mimo wykształcenia musza pracować w piekarniach po 12h, IT brak roboty. Mimo że kolega zadowolony jest z projektów i przelewów, chcemy skalować biznes, jednak ze względu na pracę którą posiadam oprócz pozycjonowania, mam mało czasu na sprzedaż, szukam kogoś sprytnego kto fajnie sprzedaje, ma czas i chciałby się zaangażować w rozbudowę firmy i tworzenie czegoś fajnego. Kolega Ali (z Pakistanu rzecz jasna) ma również kumpli z studiów którzy szukają roboty w IT, są sprytni, małe odstępstwa w piątki między 12:00 a 14:00 muszą modły zrobić. Rozważam również przystąpienie do projektów zewnętrznych chętnie pomożemy w pozycjonowaniu, Ali z kolegami buduję również strony internetowe.

 

Mam nadzieję że nie zanudziłem :-), życzę wszystkim wspaniałego dnia

 

kamil.sadowski.chef@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności