Skocz do zawartości

Forum dyskusyjne - jaki skrypt?


Mev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Muszę postawić na jakimś skrypcie forum dyskusyjne, które będzie "podczepione" do wortalu tematycznego - ruchu nie jestem w stanie określić, ale raczej nie będzie to liczone w setkach tysięcy nowych postów dziennie.

Od kilkunastu dni "ćwiczę" różne darmowe skrypty na których takie forum można by postawić, bawiłem się już myBB, PunBB, SimpleBoard, phpBB3 beta, phpBB2 i jak na razie najbardziej (chyba to już kwestia przyzwyczajania) odpowiada mi phpBB2 (sporo ludzi mówi o zacofaniu tego skryptu - nie wiem co o tym sądzić) lub phpBB3 beta.

Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii i bylibyście mi w stanie polecić jakiś dobry skrypt do obsługi średniej wielkości forum dyskusyjnego miło by było usłyszeć jakieś opinie na temat danych skryptów.

Szukałem opinii na forum, ale brakuje mi jakichś "świeżych" informacji.

Pozdrawiam,

Hubert

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja używam phpbb by Przemo i forum na którym dziennie jest kilkaset nowych postów jakoś jezcze działa, ale nie polecam jeżeli chcez mieć wielkie forum... wcześniej czy później będzie mail z firmy świadczącej uslugi hostingowe i konto zawieszone... ale na początek czemu nie :rolleyes:

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phpBB rulez :rolleyes:

Co prawda phpBB2 trzeba trochę przerobić żeby miło śmigała, ale phpbb3 powinno być już lepsze pod tym względem. A z płatnych... po co mam płacić skoro sam potrafię napisać? :-)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek tylko nie phpBB. Nie dość że zasobożerne, przy tak małej ilosci funkcji (w gołym phpBB niema nawet załączników) to jeszcze na dzień dobry trzeba mody wgrywać np. po to żeby codziennie niemieć 100 postów spamu. Ja swoje forum na phpBB skasowałem bo spamowali.

phpBB3? Panowie przestańcie kpić@!!@ Przecież to jeszcze beta!!

phpBB by przemo - Czego kilku(nastu/dziesiąciu) niepotrafiło zrobić to jeden "poprawi", napewno!

Polecam SMF! Całkiem rozbudowane.

A z płatnych to wiadomo że jest 2 kandydatów, z tymże w przypadku vBulletin liczba ok. 100 tabel w bazie odstrasza bez sprawdzania wydajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności