Skocz do zawartości

Forum dyskusyjne - jaki skrypt?


Mev

Rekomendowane odpowiedzi

A z płatnych to wiadomo że jest 2 kandydatów, z tymże w przypadku vBulletin liczba ok. 100 tabel w bazie odstrasza bez sprawdzania wydajności.

Tutaj muszę się z Tobą nie zgodzić, ponieważ ilość tabel (w tym przypadku spora) nie świadczy o niskiej wydajności. Może być zupełnie odwrotnie, bo dodatkowe tabele mogą służyć do przechowywania podsumować, zestawień etc., dzięki którym nie będzie złożonych zapytań do tabel zawierających dużą liczbę rekordów.

Ja polecam wspomniane już SMF.

bnormalny.jpg

Tam daleko w Himalajach powiesił się słoń na trąbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Również polecam SMF ;) Przeszedłem drogę ewolucji phpbb > phpbb by przemo > ipb > SMF

Z płatnych nie polecam ipb. Zawiodłem się na tym skrypcie :/ Już vBulletin jest o wiele lepszy.

Z darmowych jednak tylko SMF :) punBB jest fajne ale bardzo ubogie i dużo rzeczy musiałbyś w ogóle sam robić. Jest jeszcze MyBB ale ma problemy z kodowanie znaków, chociaż w sumie to całkiem udany skrypt w funkcjonalności pomiędzy punBB a SMF.

Jak sprawuje się SMF: na dużych forach czy z dodatkowymi modułami możesz zobaczyć na mojej stronie z podpisu ;)

404.tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fidma - nie widzę u ciebie w stopce forum na skrypcie smf :)

Wysłałem maila do jednej z droższych firm hostingowych w Polsce z zapytaniem jaki skrypt forum polecają aby nie obciążał za bardzo serwera, polecili phpbb, a smf odradzili. Hmm... nie znają się?

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniał firmy, ale była to jedna z polecanych :)

Byłem na tym forum: Wiadomości w sumie: 46.026 - myślałem, że o większym mówisz ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam 3 duże konta
Przypadkiem masz 3 linki w stopce ;) Od razu mogłem traceować :rotfl: 3x różne serwery, zgodnie z życzeniem publicznie nie podam ale drogą eliminacji można dojść która z nich jest droga :P
polecam ich.
Firma zachowała się nieprofesjonalnie. Jak się na czymś nie zna, to powinno się odpowiedzieć klientowi "Niestety nie znamy skryptu, nie możemy doradzić". Ich opinia o SMF świadczy o nieznajomości tematu.

404.tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma zachowała się nieprofesjonalnie. Jak się na czymś nie zna, to powinno się odpowiedzieć klientowi "Niestety nie znamy skryptu, nie możemy doradzić". Ich opinia o SMF świadczy o nieznajomości tematu.

phpBB jest pod każdym względem lepsze od SMF więc nie widzę tutaj nieprofesjonalizmu.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności