Skocz do zawartości

Forum dyskusyjne - jaki skrypt?


Mev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hmm, punBB jest na maksymalnie średnie fora co to znaczy? Jakie są granice w postach dla for?

Forum modyfikacji Przemo na koncie wirtualnym w kei które liczy 60.000 postów dobrze się trzyma. Więc myślałem, że punBB uciągnie forum z ok 15.000 postów bez problemów, a SMF ok 12.000 widocznie myliłem się?

Chodzi mi o takie forum pod względem postów: www.gszforum.pl czy to uciągnie serwer wirtualny w nazwa.pl lub kei.pl ?

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zwracam honor PunBB :dirol: Stawiam już 2 forum na tym skrypcie. To prawda, wymaga czasu aby pokonfigurować modyfikację (co zmieni się w wersji 1.3) ale to wręcz idealny skrypt na konta shared.

Ma ciekawą tabelę w bazie danych, MEMORY. To pierwszy skrypt w którym się z tym spotkałem. Alokuje część bieżących danych w pamięci operacyjnej serwera co znacznie odciąża procesor i samą bazę danych.

404.tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że zwracam honor ;) Dopiero teraz zapoznałem się dogłębnie z tym skryptem i zasadami jego działania co daje mi pewien pogląd na sprawę :)

Teraz jestem zdania, że PunBB z 500.000 postami będzie spokojnie na porządniejszym koncie shared długo działało i nie sprawiało kłopotów hostingodawcy :)

Jak jeszcze w dodatku taka firma ma dobrze zoptymalizowanego mysqla dla klientów, jeśli chodzi o kwestię użycia i limitów na tabele MEMORY tym większa efektywność i szybkość działania forum.

Po raz kolejny przekonałem się, że neteasy.pl do był dobry wybór :yahoo: Mają 8x więcej zarezerwowanej pamięci na takie tabele na klienta niż LUNAII kei za 1400zł ;)

404.tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności