Skocz do zawartości

[Sprzedam] serwis kulinarny (blog) na domenie przepisy.com


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć po wielu latach przyszla pora na rozstanie z serwisem i domeną przepisy.com
 
Pierwsza jej rejestracja była w 1999roku. Przez mnie domena kupiona na auckji MeetDomainers za 3000pln w 2010 roku
 
W 2012 na autorskim cms-ie zacząłem bawić się w blogera kulinarnego i tak to trwało ładnych kilka lat. przepisów przybywało. w miedzy czasie została przeniesiona na wordpressa i straciłą trochę swojej historii. potem serwis sobie leżał i tracił ruch. przez krótki czas nie było zawartości a domena kierowała na giełdę domen
 
Postanowiłem kilka miesięcy temu go wskrzesić i odbudowałem cześciowo bazę przepisów (aktualnie jest 70 przepisów autorskich z własnymi zdjeciami i włąsnymi tekstami )
 
Teraz jest na sprzedaż może ktoś lepiej go wykorzysta
 
Sądzę, że domena, jej wiek i historia oraz zawarte treści warte są zakupu
zapraszam do kontaktu i składania ofert
cena (domena+zawartość) to 25000 pln netto
sprzedaż bezposrednia na polską fv
PolishSEO.com Bartłomiej Usydus
Golkowice 497
nip: 563-192-75-07
 
kontakt(@)domdomen.pl
 
lub poprzez aftermarket:
 
 
Edytowane przez lordbart

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności