Skocz do zawartości

pytanie o anchor


zecke

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy, że pozycjonowałem przez długi okres czasu stronkę na hasło: "meble biurowe", i zajmuje powiedzmy 20 pozycje na to hasło.

Teraz chcę zawęzić wyszukiwanie regionalnie i interesuje mnie taka rzecz: jakie linki dodawać:

1) linki z anchorem "meble biurowe kraków" czy

2) linki z anchorem "kraków"

Interesuje mnie taka sprawa, czy google niejako w 2 przypadku połączy te osobne anchory czyli "meble biurowe" i "kraków"

Dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak łączy .. w sensie jak strona była pozycjonowana na buty ? to nie można jej wypozycjonować na sandały ? .. wiadomo w twoim przypadku będzie najlepiej jak będzie coś takiego . meble biurowe Kraków , meble Kraków , możesz dodać wyposażenie biur ( wnętrz ) Kraków .. itd.. zahacz o inne frazy czasem lepiej być na kilka fraz w T10 niż na jedną w T1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak łączy

Bzzzzduura

.. w sensie jak strona była pozycjonowana na buty ? to nie można jej wypozycjonować na sandały ? ..

Wypozycjonujesz ale nie linkami z anchorem buty.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak łączy

Bzzzzduura

.. w sensie jak strona była pozycjonowana na buty ? to nie można jej wypozycjonować na sandały ? ..

Wypozycjonujesz ale nie linkami z anchorem buty.

ad1 - no nie mów że jak pozycjonujsze na meble biurowe a potem troszkę przywalisz z anchorem Kraków np. meble Kraków albo sam Kraków to nie poleci w wynikach na meble biurowe Kraków

ad2 - mam nadzieje że to żart gdzie tam jest napisane że sandały pozycjonuje się butami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fhc - spokojnie, może coś w tym jest. Sprawdziłem sobie właśnie swoją starą witrynę którą kiedyś tam pozycjonowałem na "linki sponsorowane" i "marketing internetowy". Już dawno nie są w top10 na swoje hasła ale po wpisaniu: "linki sponsorowane marketing internetowy" jest no.1.

Czy możecie posprawdzać jak to wygląda u Was po wpisaniu 2 różnych anchorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fraza nie jest konkurencyjna (w calości oczywiście) może dlatego?

Może, ale dla pewności warto sprawdzić na innych frazach i stronach dlatego moja prośba.

Nie zmienia to jednak faktu, że najmocniejszy anchor na frazę "meble biurowe Kraków" będzie "meble biurowe Kraków" :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę a jadnak istnieje coś takiego jak "łączenie anchorów", już kiedyś to zauważyłem, ale racja odnosi się to do mało konkurencyjnych fraz

Mało konkurencyjne frazy można samą optymalizacją podnieść wysoko. Bardziej mnie zastanawia coś innego:

Mam do pozycjonowania 3 frazy A, B i C.

Frazy te łączą się w czwartą frazę brzmiącą ABC

Jak rozłożyć linki aby bez dużej siły na frazę ABC otrzymać jednocześnie frazy A, B i C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale dla pewności warto sprawdzić na innych frazach i stronach dlatego moja prośba.

Proszę bardzo:

site:e-deutsch.pl

frazaA: język niemiecki - pozycjonowana - top8

frazaB: j. niemiecki - pozycjonowana - top6

frazaAB: język niemiecki j. niemiecki - nie pozycjonowana - top3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności