Skocz do zawartości

pytanie o anchor


zecke

Rekomendowane odpowiedzi

garaże warszawa - 3 poz. (dałem kilka linków z dokładnie takim anchorem)

powstańców śląskich - daleko (nie występuje w treści strony, dałem tylko odrobinę linków z livelink)

garaże warszawa powstańców śląskich - 1 poz.

garaże powstańców śląskich - 1 poz.

garaże powstańców - 1 poz.

itp.

Nie dawałem żadnych linków z takimi anchorami.

Wniosek: Google łączy anchory (dzieli też). [edit] Co nie znaczy, że dla ambitniejszych fraz można na tym polegać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam rebus. Bo powiedzmy że dla zróżnicowania anchorów pozycjonuje na 6 fraz "Meble biurowe", "meble na zamówienie" itd... aż do 6 frazy, to czy bardziej mi się będzie opłacało dodawać jedną frazę "kraków" i czekać na ewentualne połączenie anchorów czy 6 kolejnych z końcówką "kraków"... np "meble na zamównienie kraków"... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podłączę pod pytanie i zapytam jak efektywne, sensowne jest tworzenie linków, w których oprócz słów kluczowych znajdują się inne słowa, np. dla słowa CHLEB, link o treści "Lubię ten chleb". Czy w ogóle opłaca się tworzyć tego typu, naturalnie brzmiące linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podłączę pod pytanie i zapytam jak efektywne, sensowne jest tworzenie linków, w których oprócz słów kluczowych znajdują się inne słowa, np. dla słowa CHLEB, link o treści "Lubię ten chleb". Czy w ogóle opłaca się tworzyć tego typu, naturalnie brzmiące linki?

nie ... ale jeśli będzie to odmiana jakiegoś chleba to tak .. np. świeży chleb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podłączę pod pytanie i zapytam jak efektywne, sensowne jest tworzenie linków, w których oprócz słów kluczowych znajdują się inne słowa, np. dla słowa CHLEB, link o treści "Lubię ten chleb". Czy w ogóle opłaca się tworzyć tego typu, naturalnie brzmiące linki?

Cały wic polega na tym, aby anchory były zróżnicowane ale też sensowne, tak aby połączenie 2 czy 3 anchorów też dawało efekty, np. malowanie warszawa, malowanie ścian, tanie malowanie = tanie malowanie warszawa, malowanie ścian warszawa, tanie malowanie ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałem jeszcze nad czymś takim, że może miałoby sens "pozorowanie tematyczności" linków, tzn. jak mamy zaplecze na temat np. telefony, a chcemy pozycjonować stronę na np. apteka internetowa, to żeby dać anchor "apteka internetowa telefony". Może by się okazało, że korzyść z ewentualnego(!) potraktowania linku jako tematycznego byłaby większa niż strata związana z tym, że anchor nie jest dokładnie taki jak fraza pozycjonowana... Na razie przetestować mi się nie chce, tak sobie gdybam :D

[edit] Myślicie, że to może mieć sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadzielawski ...

ja sie pozycjonuje na 2 slowa ... i faktycznie ... na zadne nie jestem w top10 ... na oba jestem w top 20 ...

ale po polaczeniu faktycznie wychodzi no.1 ...

ale taka opcja jak keyword + miasto ... w jednym przypadku ejstem no1 w drugim no2

hehehe

osobno na frazy jestem na keyword 1 = 18 pozycja

i na drugie slowo jestem .. na 20 pozycji ...

Klimatyzacja do domu i biura.

Apartamenty nad morzem w Rowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii z teorii Anchor PR Jeża wynika, iż Anchory są łączone, a dokładnie anchor PR jest wyliczany dla każdego słowa obecnego w treści witryny i/lub anchorach linków prowadzących do witryny... Natomiast wyniki są zwracane w znacznym stopniu w oparciu o analizę anchor PR...

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności