Skocz do zawartości

Dlaczego ludzie odchodzą z pracy? Podziel się swoją opinią!


fenerox14

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,

Pracujecie w firmach i codziennie widzicie, co dzieje się wewnątrz organizacji. Chcemy poznać prawdziwe przyczyny, dla których ludzie decydują się na odejście z pracy. Wasze doświadczenia i obserwacje są dla nas niezwykle cenne.

Zapraszam Was do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże stworzyć raport na temat dynamiki w miejscach pracy. Wyniki ankiety będą dostępne dla wszystkich za darmo.

Wypełnij ankietę tutaj:https://forms.gle/mBCJurXDuLAAL24U7

Dlaczego warto wziąć udział?

- Wasza opinia pomoże zrozumieć, co naprawdę dzieje się w firmach.
- Raport może być przydatny dla pracodawców i pracowników, aby poprawić warunki pracy.

Proszę o Wasze wsparcie:

- Wypełnijcie ankietę i podzielcie się swoimi doświadczeniami.
- Udostępnijcie ten post, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział.

Dziękuję za Waszą pomoc i zaangażowanie.

Nazywam się Bartek i prowadzę bloga https://mediabrand.com.pl). Wraz ze znajomymi prowadzę Centrum Ankietowe, gdzie publikujemy raporty na podstawie zebranych danych. Wszystko robimy non-profit. Taki raport można wykorzystać np. w pracy lub w pracach dyplomowych, na studiach itp. Jak klikniecie w ankietę, to wszystko jest opisane :)

Pytacie, dlaczego? Kiedyś pisałem pracę dyplomową na studiach i ciężko mi było znaleźć dane z polskiego rynku.

 

Życzę cudownego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fenerox14 napisał(a):

Chcemy poznać prawdziwe przyczyny

Jest cos takiego jak rodo, tajemnica przedsiębiorstwa i chociażby tajemnica danych osobowych. Więc jak ktoś odchodzi z powodów np. zdrowotnych to tego nie wpisze a wybierze "za porozumieniem stron", "wypaliłam/wypaliłem się" itd ...

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności