Skocz do zawartości

WordPress a pozycjonowanie... jej trwalosc


Menar

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niedawno zakupiłem domenę związana z euro2012 z mysla o stworzeniu na nie serwisu informacyjnego o tym wydarzeniu. ostanio zainstalowalem na nich wordpressa poniewaz wyczytalem na forum ze google bardzo lub te blogi i w ten sposób można zdobyc pozycje dobra.

-pytanie jednak czy tylko sam WP i dodawanie do niego nowych wpisów spowoduje wzrost pozycji stron

-co będzie potem gdy serwis będzie juz gotowy i wrzucony na serwer czy wtedy strona straci pozycje...

-czy mając WP dodawać jeszcze do katalogów czy wystarczy ze kupie np. jakis mocne linki np. PG=4 ?

-wyczytałem ze jedna osoba mial blog uzupelniala go czesto i google indeksowała kolejne podstrony bardzo szybko kilka godzin. ? jednak jak z trwałością... ?

strona to www.euro-championship2012.com oraz *pl

zależy mi bardziej na pozycji tej 1 hasla typu euro, euro championship, euro championship 2012

słowa kluczowe jak widać sa zawarte w domenie czy to cos pomoże. ?

pozdrawiam.

czekam na odpowiedz

ps. szukałem na forum odpowiedzi na moje pytania ale nie udało mi sie ich znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. szukałem na forum odpowiedzi na moje pytania ale nie udało mi sie ich znaleźć.

Odpowiedź jest taka, że źle szukałeś.

p.s. Niewiem co to są linki PG=4 ?

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. szukałem na forum odpowiedzi na moje pytania ale nie udało mi sie ich znaleźć.

Odpowiedź jest taka, że źle szukałeś.

p.s. Niewiem co to są linki PG=4 ?

PG - Przestępstwa Gospodarcze. A ściślej Sekcja do walki z Przestępczością Gospodarczą. Wydziały w komendach policji. Ale "=4" nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// ah i jak sprawdzac czy moj blog odwiedzaja jakies roboty.. ?

trzeba wstawic jakies obrazki smakolykow i jak znikaja to znaczy ze roboty weszly na strone

"Krówki" się nawet dobrze sprawdzają :)

Na poważnie, to, to o co pytasz również znajdziesz na forum. Ale zeby Ci pomóc to zainstaluj sobie jakis skrypt który je zlicza.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co stawiać wordpressa skoro to ma być rozbudowany portal?

Przemyśl to dokładnie czy chcesz stawiać zwyczajnego bloga, z notatkami (własne przemyślenia etc...).

Czy też portal rozbudowany, jest masa rozbudowanych skryptów. Bez znaczenia czy wordpress czy Drupla, wypozycjonujesz wszystko jak masz odpowiednie zaplecze i umiejętności.

Wszystko znajdziesz na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

°K° tak rozumiem , jak pisalem WordPress jest tylko na poczatek poniewaz nie wiem dokladnie kiedy ukoncze projekt tego serwisu. a z WP chce skorzystac poniewaz czytalem ze moze zdobyc pozycje. i tu wlasnie jedno z moich pytan czy nie strace potem tej pozycji wgrywajac seris np. opraty o wlasny cms... itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fhc a konkretnie polecasz jakiś skrypt ?

tak wogle to nie wiem czy wy tu chcie pomagac ludzia czy sie z nich naśmiewać ?

Menar: Robots Counter czy jakoś tak, wpisz w google.

Nie naśmiewamy się tylko sobie żartujemy, bez obrazy :-)

Pozdrawiam!

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menar - takie żarty na forum to klasyka, nie obrażaj się, przyjmij na klate i pytaj dalej.

Spokojnie stawiaj WP na domenie, niech ją zaindeksuje / równie dobrze możesz postawić 2-3 podstony z treścią tematyczną i delikatnie podlinkuj. Niech się domena starzeje bo to ważne jest w pozycjonowaniu. Jak już wczytasz serwis to dopal wtedy mocniej linkami. Oczywiście wahnięcia pozycji będą ale spokojnie, jeśli chcesz tymczasówkę pozycjonować to mija się z celem bo sporo ludzi już szuka informacji a jak raz trafi na stronie i nic nie znajdzie to drugi raz nie wejdzie. Więc konkretne pozycjonowanie zostaw na po wczytaniu portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że zdecydowałem się na taki eksperyment (indeksowanie przez katalogowanie)

z 1,5-2 tygoni temu, i na razie stronka - nie zaindeksowana.

Dodaje dzienie do 30 katalogów, ale - z tego - syfu dużo. Dziś przeczytalem ten top

i nie wytrzymałem, dałem normalny link w tresci, jak uczył mnie Karol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności