Skocz do zawartości

Płaćcie podatki.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
kraju za zabujstwo dostaniesz z 5lat
Stary co ty myślisz że ja jestem jakiś żebrak czy co? Jak bym chciał to bym cię kupił!
Mi to już się żygać chce jak widzę te gemby przed telewizorem mówiące "zagłosujcie na to albo na tamto" jak by stał przy mnie to bym mu zasadził takiego kopora że jacież nie ******.

Co za idiota ... Nie ma to jak wzorowy Polak patriota nie potrafiący pisać poprawnie w swoim ojczystym języku :] szkoda słów.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary co ty myślisz że ja jestem jakiś żebrak czy co? Jak bym chciał to bym cię kupił!

mnie to może nie kupisz ale tak się składa , że mam do sprzedania mieszkanie w Sopocie zapytaj rodziców czy zrobią Ci prezent za 1100K PLN :) albo może chcesz sam kupić ? ;)

i aby uciąć gadki o podatkach to IMO podatki są potrzebne , potrzebna jest również opieka socjalna , rozsądna opieka socjalna a nie rozdawnictwo .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mam do sprzedania mieszkanie w Sopocie zapytaj rodziców czy zrobią Ci prezent za 1100K PLN smile.gif albo może chcesz sam kupić ? biggrin.gif

Sory ale to pewno jakaś kiszka bo bardzo tanie :)

PS. Wiem ze podatki są potrzebne ale czy uważacie że w naszym kraju dobrze prosperują pieniędzmi? Bo ja uważam że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsądna opieka socjalna

Nie opieka tylko rozsadne zachecanie do dzialania.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy są pewne: śmierć i podatki :)

Podatek może być wysoki (chodzi o %)... ważne ile na życie zostanie.

pozdrawiam

..edit

Warto dodać, że to jak pieniądze z podatków zostaną wykorzystane, nie jest mi obojętne. przynajmniej normalne drogi by się przydały...

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsądna opieka socjalna

Nie opieka tylko rozsadne zachecanie do dzialania.

nie zgodze się z Tobą - niestety są jednostki , które albo same sobie nie dadzą rady albo wymagają stałej opieki paliatywnej. Takich osób nie można spychać na margines i nie pisze tutaj o pseudorencistach i innych obibokach wykrzystujących na maxa kase od państwa (czyli od nas)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beer

wlasnie o to samo mi chodzi

zgadzam sie ze sa jednostki ktore potrzebuja opieki i pomocy tego nie neguje, chodzi tylko o to aby bezrobocie bylo okolo 5% to wiekszosc problemow zniknie, bedzie kasa na wszystko

Zdaje sie za SLD (wcale ich nie chwale) wzieto sie ostro za rencistow, coraz trudniej bylo ja dostac, zmienionoo zasady itd itp, z roku na rok zmniejszala sie liczba rencistwo a efekty widzimy dzis. PiS chwali sie ze obniza skladke rentowa a tak naprawde jest to wynik dzialan poprzednich rzadow. I nagle sie okazalo ze kasy jest po prostu za duzo (oczywiscie mozna byloby i ta kase oddac rencistom ale czy oni w ten sposob zwiekszyliby wplywy do budzetu?).

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realne bezrobocie już chyba jest na poziomie 5% tylko staty zawyżają obiboki / lenie i cwaniaczki wszelkiej maści..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realne bezrobocie już chyba jest na poziomie 5% tylko staty zawyżają obiboki / lenie i cwaniaczki wszelkiej maści..

5% gdzie? Bo ja od 2 miesiecy roboty szukam, i szukam aktywnie :D

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5% gdzie? Bo ja od 2 miesiecy roboty szukam, i szukam aktywnie :D

wybacz ale nie wierze :D pracy jest wszędzie od cholery, tylko albo trzeba się przekwalifikowac albo ruszyć tyłkiem i przenieść się w inne miejsce :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5% gdzie? Bo ja od 2 miesiecy roboty szukam, i szukam aktywnie :D

robota jest, tylko, że jakoś ludzie nie chcą za najniższą krajową harować.

Kolejna rzecz to co ma bezrobocie do tego, że szukasz pracy bo nie do końca rozumiem? Jakby nie było bezrobocia, a ty nie możesz znaleźć pracy to wtedy byłoby dziwne :D A tak jest wszystko w porządku. No i z tym realnym 5% to chyba trochę przesada. Aż tylu nie wyjechało :D

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezrobocie w Trojmiescie to okolo 5%

roboty jest pelno pozostaje tylko kwestia zarobkow ale sama praca jest

Powoli zaczyna funkcjonowac emigracja nie do Irlandii czy UK tylko wlasnie do wielkich miast (Wawa, Krakow, Wrocek, Katowice, Trojmiasto itp, itd)

Trzeba tylko jak ktos powiedzial ruszyc dup... a tutaj roboty za 1200-1300 netto jest mnostwo (nie smiac sie ze stawek lepsze to niz bezrobocie, ale i tak wiekszosc bezrobotnych robi zagranica i taka robote maja w kiszce).

Piekarz zarabia po 2000 netto i wiecej takze nie jest zle.

Ja rozwazam zmiane swojego stanowiska najlepiej na prezesa wlasnej firmy :D takze etata zwolnie (nie piekarz).

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak się szuka roboty. Bo np: Waldemar Kiepski z filmu "Swiat według kiepskich" też zawsze szuka roboty tylko sami wiecie jak... :D

A tak na serio to jeśli komuś chce się robić to napewno pracę znajdzie. Dam przykład: Mój stary ma firmę i poprostu nie ma ludzi. Tzn brak chętnych do pracy a wymagania są takie: 2 ręce oraz chęć do pracy. Znam kilku takich ciot którzy naprawdę w życiu nie zrobili nic. Patrzą tylko żeby zjeść i jeszcze żeby było co wypić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności