Skocz do zawartości

Jak dodać własny css i html po stronie przeglądarki


stania.info

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Korzystam z pewnej strony www  (admini nie planują wprowadzić ulepszenia, które przyspieszyło by moją codzienną pracę o połowę), która zbiera zamówienia z kilku kanałów sprzedaży.
Chciałbym jakimś dodatkiem do Firefoxa dodać tam kilka linijek kodu - kilka linków ze stałymi linkami (coś ala sortowanie w url) - bo nie ma tego domyślnie i czasami trzeba przewijać 2-3 strony w poszukiwaniu czegoś.

Czy są dodatki które w określonym miejscu dodało by mój html - np

after: <div class="zamowienia"> add html : <a href="url">Pobrania</a>
 

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @stania.info

Sprawdź proszę Tempermonkey ( https://www.tampermonkey.net/ ). Jednak musisz napisać sobie skrypt w JavaScript albo niech ci ChatGPT napisze do takiego prostego zadania :) Sam korzystam z tego pluginu mając sporo podobnych customowych rozwiązań :D

Pozdrawiam

  • Like 1

Pomogłem? Podziękuj punktem reputacji ->

dzięki    
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Harry napisał(a):

Cześć @stania.info

Sprawdź proszę Tempermonkey ( https://www.tampermonkey.net/ ). Jednak musisz napisać sobie skrypt w JavaScript albo niech ci ChatGPT napisze do takiego prostego zadania :) Sam korzystam z tego pluginu mając sporo podobnych customowych rozwiązań :D

Pozdrawiam


Dzięki wielkie

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2024 o 08:34, Mion napisał(a):

Przepraszam co naruszyłem bo nie kumam?

  • Like 1

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, stania.info napisał(a):

Przepraszam co naruszyłem bo nie kumam?

 

Też jestem ciekaw?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpowiedzieć :) Prawdopodobnie chodzi o 15 punkt regulaminu

Cytat

- Naganne jest cytowanie całego tekstu bądź jego długich fragmentów aby dopisać swoją treść. Aby skrócić treść cytatu używaj [...]. Niedopuszczalne jest cytowanie całego wcześniejszego postu aby dopisać jedynie "zgadzam się", "ok" itp. To tak jakby ktoś w rozmowie na żywo za każdym razem powtarzał kropka w kropkę wszystko co do niego zostało powiedziane zanim wypowie swoją kwestię.

gdzie @stania.info zacytował cały mój post ale mogę się mylić :D

Edytowane przez Harry
  • Like 2

Pomogłem? Podziękuj punktem reputacji ->

dzięki    
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Harry napisał(a):

gdzie @stania.info zacytował cały mój post

 

Bardzo lubię @Mion Jednak czepianie się tego drobiazgu na obumarłym forum jest trochę zbyt ostre.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stajnia nie jest nowym koniem na tym forum, więc powinien znać od dawna zasady !

34 minuty temu, Nikonem napisał(a):

Też jestem ciekaw?

Cytuje na żywca poprzednią wypowiedz by dopisać swoje dwa słowa "Dzięki wielkie ". Upadłe czy nie upadłe regulamin jest nadal obowiązujący :)

 

Bardzo lubię Mion > dziękuję :hi:

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności