Skocz do zawartości

Generator zdjęć AI


RoyMaster

Rekomendowane odpowiedzi

🌟 Proszę o Waszą opinię! 🌟

Cześć wszystkim! Chciałbym Was zaprosić do odwiedzenia mojej nowej strony, na której możecie za darmo i bez żadnych limitów generować zdjęcia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

🎨 Jak to działa? Wystarczy, że wpiszecie swój pomysł lub temat, a nasza strona stworzy dla Was unikalne obrazy.

💬 Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna! Chciałbym wiedzieć, co myślicie o funkcjonalności strony, jakości generowanych obrazów oraz ogólnym doświadczeniu. Każda uwaga pomoże mi ulepszyć ten projekt!

🔗 Link do strony: https://immgai.pro/

Dziękuję z góry za Wasze komentarze! 🙏

Katalog filmów online https://www.boxfilm.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do tekstów to z grafikami z AI zawsze mam problem. Ile razy bym promów nie zmieniał to i tak często nie do końca jest to o co mi chodzi.


Po pierwszych testach efekty wyglądają całkiem fajnie. I liczna palców u rąk się zawsze zgadza :) 

Czego może mi brakuje:
1) Kiedy daje nowe zlecenie do generowania - poprzednie obrazy od razu przepadają, a szkoda.
2) Mogło by być więcej rozmiarów grafik.   

 

Dodaje do ulubionych :) 
Będę dalej testował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Skalmar napisał(a):

W przeciwieństwie do tekstów to z grafikami z AI zawsze mam problem. Ile razy bym promów nie zmieniał to i tak często nie do końca jest to o co mi chodzi.


Po pierwszych testach efekty wyglądają całkiem fajnie. I liczna palców u rąk się zawsze zgadza :) 

Czego może mi brakuje:
1) Kiedy daje nowe zlecenie do generowania - poprzednie obrazy od razu przepadają, a szkoda.
2) Mogło by być więcej rozmiarów grafik.   

 

Dodaje do ulubionych :) 
Będę dalej testował. 

 

W planach mam zamiar dodać zapisywanie zdjęć na serwerze aby można było do nich wrócić. Co do wielkości zdjęć to na chwilę obecną fundusze nie pozwalają mi na kupienie większego serwera więc dałem możliwie jak największe jakie da radę uciągnąć serwer. Nie chce pakować nie wiadomo ile kasy w coś co może się nie przyjąć. Gdy ilość wejść będzie na stabilnym poziomie to wtedy będę myślał na razie jest jak jest 😪

Katalog filmów online https://www.boxfilm.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które silniki u Ciebie generują obrazy na serwerze? 

 

Ogólnie zachowanie zdjęć możesz zrobić w przeglądarce. Jak ktoś sobie przeładuje zdjęciami przeglądarkę, to już jego sprawa :) Choć nie testowałem ile można tego upchać w base64.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, okazwłoka napisał(a):

Które silniki u Ciebie generują obrazy na serwerze? 

 

Ogólnie zachowanie zdjęć możesz zrobić w przeglądarce. Jak ktoś sobie przeładuje zdjęciami przeglądarkę, to już jego sprawa :) Choć nie testowałem ile można tego upchać w base64.

 

Zarys mam taki, aby zdjęcia były przechowywane przez 30 dni aby można było do nich wrócić. Serwer co odpowiada za generowanie zdjęć jest osobny i z niego odbieram dane

Katalog filmów online https://www.boxfilm.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RoyMaster napisał(a):

. Co do wielkości zdjęć to na chwilę obecną fundusze nie pozwalają mi na kupienie większego serwera więc dałem możliwie jak największe jakie da radę uciągnąć serwer.

Chodziło mi nie tyle o większe rozmiary, co o inne rozmiary.

Czyli jest np:
720x1280 - HD vertical image
a przydał by się też np. 1280x720

 

36 minut temu, RoyMaster napisał(a):

W planach mam zamiar dodać zapisywanie zdjęć na serwerze aby można było do nich wrócić.

 

Wystarczyło by nawet, żeby były dostępne podczas aktualnej wizyty wizyty w serwisie. Nie musza być na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Skalmar napisał(a):

Chodziło mi nie tyle o większe rozmiary, co o inne rozmiary.

Czyli jest np:
720x1280 - HD vertical image
a przydał by się też np. 1280x720

 

 

Wystarczyło by nawet, żeby były dostępne podczas aktualnej wizyty wizyty w serwisie. Nie musza być na dłużej. 

A dzięki, faktycznie może się przydać taki rozmiar. Dzisiaj usiądę do tego i postaram się coś dodać.

@Edit

Dodałem funkcję, że zdjęcia nie znikają od razu ale są zapisywane

Edytowane przez RoyMaster

Katalog filmów online https://www.boxfilm.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności