Skocz do zawartości

guziki czy guziki warszawa


elobombel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie zajmuje sie pozycjonowaniem zawodowo, raczej na swoje potrzeby.

Zastanawiam się czy jeśli będę umieszczał linki na innych stronach pod nazwami "guziki warszawa" to czy będę się jednocześnie pozycjonował pod hasłem guziki ?

A gdyby zależało mi głownie na guziki to lepiej pozycjonować sie pod "guziki warszawa" (żeby złapać bonusem guziki warszawa) czy raczej lepiej używać same "guziki" :)

Co będzie lepsze w moim przypadku, chciałbym być pod guziki, ale pod guziki warszawa też by było miło :)

*guziki - to przykładowa nazwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie zajmuje sie pozycjonowaniem zawodowo, raczej na swoje potrzeby.

Zastanawiam się czy jeśli będę umieszczał linki na innych stronach pod nazwami "guziki warszawa" to czy będę się jednocześnie pozycjonował pod hasłem guziki ?

A gdyby zależało mi głownie na guziki to lepiej pozycjonować sie pod "guziki warszawa" (żeby złapać bonusem guziki warszawa) czy raczej lepiej używać same "guziki" :)

Co będzie lepsze w moim przypadku, chciałbym być pod guziki, ale pod guziki warszawa też by było miło :)

*guziki - to przykładowa nazwa :)

Witam.

1. Będą.

2. Złapać bonusem. Ale radzę zmieniać anchory.

Nowina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej głupota... Jeżeli pozycjonujesz słowo "guziki warszawa" to pozycjonujesz "guziki warszawa" zaś gdyby anchor wyglądał "guziki, warszawa" to pozycjonujesz dwa słowa: guziki i warszawa, ale siła linku jest słabsza... Jeżeli zależy ci na słowie "guziki" to linkuj pod słowem "guziki" jeżeli "guziki warszawa" to linkuj "guziki warszawa"...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobywaj linki z anchorami:

guziki

guziki warszawa

a razem z tym zdobędziesz i filtr ;)

guziki, guziki warszawa, guziki kraków i guziki szczecin zawierają "guziki"

od czasu do czasu przyda się link który owych guzików nie zawiera... np "pasmanteria" - na moje oko jakieś 10% wszystkich linków powinieneś przeznaczyć na anchory bezguzikowe. Pamiętaj też o podlinkowaniu podstron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności