Skocz do zawartości

slowa kluczowe ( nazwy wlasne )


pietrasone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam pytanko jak pozycjonowac strony ze slowami kluczowymi np: nazwa firmy?? nazwa produktu?? itp

chodzi o takie nietypowe slowa ktorych nie ma w katalogach a po zrobieniu swoich podkategori sa one usuwane:)

Jak juz napisale wyzej chodzi o pozycjonowanie po przez umieszczanie linkow w katalogach...

jest na to jakis sposob czy calkiem inna metoda pozycjonowanie ??

pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego musisz tworzyc dla tych wpisow podkategorie? zwykle beda pasowac do branży

wpis FAUN RTF 30-2 spokojnie umieścisz w kategorii Budownictwo, podkategoria Dźwigi i żurawie (jesli taka podkategorię utworzysz, admin nie powinien się pogniewać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zero3 :) samo miałem na myśli, abyśmy się dobrze zrozumieli, frazy jak nazwa firmy. Ile potrzebujesz aby być na nr 1 na nazwę firmy? Wystarczy przeważnie, że witryna jest zaindeksowana.

Napisałem też, o unikalnej nazwie produktu, czy trzeba Ci pozycjonować (w rozumieniu klasycznym czyli linki, dużo linków) takie wyrażenia? ;)

Ty masz na myśli nieco bardziej chodliwe frazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w przykladzie z dźwigiem FAUN RTF 30-2 wystarczy zapewne optymalizacja.

aczkolwiek unikalne nazwy w wydawaloby sie niszowych i malo poszukiwanych branzach, tez okazuja sie fajnym zrodlem ruchu, stad imo warto je wspomoc ;)

druga sprawa, to taka ze imo im wiecej linkow w glebokie czelusci serwisu ;) tym mniej wynikow uzupelniajacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności