Skocz do zawartości

Sens stawiania Presell page


kamil1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nurtuje mnie jedna rzecz- na forum setki razy było już mówione, że witryna, z której jest bardzo dużo wychodzących linków, ma małą moc pozycjonują. Jaki jest w takim razie sens stawiania tych wszystkich "precli", skoro z góry wiadomo, że będzie z nich wychodzić masa linków i jej wartość będzie niezbyt duża? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam jak stawianie bloga, który linkuje w sposób naturalny do setek, źródeł i zawiera unikalną treść.

Zliczanie wychodzących linków z domeny to tylko hipoteza niczym nie potwierdzona jak dotychczas.

Linki z katalogów mają nadal moc, co łatwo sprawdzić na prostych frazach. Więc czemu strona z unikalną i większą ilością treści ma być mniej warta jako źródło linków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że Kamil myślisz, że precel ma wszystkie linki na jednej podstronie. A przecież każdy precelek jest na osobnej podstronie i ma zazwyczaj tylko kilka wychodzących. Więc jest to przecież bardziej korzystne niż katalog, gdzie na jednej podstronie jest po 10 samych wpisów + linki właściciela itp.

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy godziny temu dałem kilka wpisów do swoich prywatnych wordpresów z tekstem promującym mój presell i kilka jego wpisów. Cztery z tych moich wordpresów już się pokazują wysoko w wynikach na pewne niszowe słowo kluczowe, które jest w treści wpisu (na razie wyżej niż promowany presell). Tak to działa.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiając katablog myślałem o czymś zupełnie innym...

ale wtedy to się jeszcze preclem nie nazywało...

sens jest ... ale tylko wtedy gdy jest dobrze skonstruowany

edit: mam na mysli np. tagi , otwarte komentarze pozwalające żyć postom własnym życiem, pingi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności