Skocz do zawartości

kasa dla portali informacyjnych


infobank

Rekomendowane odpowiedzi

możliwość dofinansowania portali informacyjnych ogólnokrajowych

https://www.funduszestrukturalne.gov.pl/Wia...cjapromocja.htm

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

Ale cala kasa uzyskana z funduszu musi isc na wlasnie ta promocje? Jak sobie cos z tego "uszczknac" ?

Pomysl jak najbardziej ciekawy i warty zainteresowania oby tylko najwieksi tego nie zjedli

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu chciałem zrobić portal informacyjny i miałem starać się o dofinansowanie ze zporr 2.5. Może to właśnie jest dla mnie okazja... :) trzeba mieć 20% sumy jaką chcemy, w sumie dużo nie potrzebuje ale czy trzeba do tego zakładać działalność itp itd czy można na osobę fizyczną? Ktoś zorientowany jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal informacyjny to bardzo szerokie pojecie i nie wiadomo co sie w tym kryje

4.000 wkladu wlasnego to nie problem

napisac wniosek -> sa firmy ktore sie tym zajmuja maja duze doswiadczenie i tez to nie jest problem

gorzej spelnic warunki jakie stawiaja dla portalu informacyjnego

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie polowa z nas na tym forum moglaby zlozyc takowy wniosek, ciekawe jak sprawa ma sie ile takich wnioskow byloby dobrze ocenionych

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal to trzeba już mieć i wymyśleć coś na ten temat, bo kasa jest na

na przeprowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dotyczących Funduszy Europejskich. Celem konkursu jest informowanie o Funduszach Europejskich w Polsce i promowanie efektów ich wykorzystania.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portal portalowi nie rowny

tematyczny, scisle tematyczny czy tez ogolny oparty na RSS to jest roznica

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy trochę poczytać o założeniach - portal dowolny ponadregionalny, np. o euro 2012 :)

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo finansowanie promocji portalu to Twój zarobek

Co za kombinactwo

Przeciez o to chodzi aby cos z tego projektu wpadlo do wlasnej kieszeni bo przeciez nikt tego nie bedzie robil za friko. Na tym tez polega cala filozofia roznego rodzaju szkolen ktore ostatnio sa tak mocno popularne.

Zwrocic tez trzeba uwage ze jednym z kryteriow jest zasieg takiego portalu. Watpie zeby dali dostacje dla portalu np. z 300-400 uniqami dziennie.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możecie to mi objaśnijcie.

Mam wrażenie że piszecie o portalu informacyjnym dowolnym a jak czytam

"Celem konkursu jest informowanie o Funduszach Europejskich w Polsce i promowanie efektów ich wykorzystania. W związku z licznymi pytaniami 15 maja br. "

to odnosze wrażenie że owy portal ma być ściśle tematyczny i związany z funduszami europejskimi a nie jakiś se tam portal informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możecie to mi objaśnijcie.

Mam wrażenie że piszecie o portalu informacyjnym dowolnym a jak czytam

"Celem konkursu jest informowanie o Funduszach Europejskich w Polsce i promowanie efektów ich wykorzystania. W związku z licznymi pytaniami 15 maja br. "

to odnosze wrażenie że owy portal ma być ściśle tematyczny i związany z funduszami europejskimi a nie jakiś se tam portal informacyjny.

To nie ma sensu Szook.

O dotację mogą ubiegać się wszelkie podmioty z wyjątkiem osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, które zapewnią swoim projektom powszechny odbiór i zasięg co najmniej ponadregionalny oraz spełniają inne warunki określone w Regulaminie, w szczególności:

* wydawcy tytułów prasowych o zasięgu co najmniej ponadregionalnym,

* informacyjne portale internetowe,

Tak na prawdę to każdy portal jest informacyjny więc to trochę niesprecyzowane.

Jeśli chodzi o zarobki to przecież Ci Państwo właśnie płacą za np. emisję reklamy na portalu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności