Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam a co za problem zrobić test progowy??

Ostatni jaki robiłem to jakieś 30 dni temu i żeby link wyszedł raz na dobę potrzeba było jakieś 30 punktów.

Od razu zaznaczam ze nie jest to test miarodajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam przydzielone na projekt po 176pkt na podstrony. linki wychodzą co 1:40 godziny obecnie przy tej ilości pkt tak około z poślizgiem do 10 min

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, ale cala sprawe powiekszyles do niemozliwego :D jak system wysyla paczke to zapisuje w bazie date i godzine i to pokazujesz na stronie z linkami. problem z obliczeniem roznicy miedzy data zapisywana a zapisana nie jest duzy ;)

ja tylko dalem do przemyslenia. jasne jest, ze to sie zmienia w czasie i nie mozna jednoznacznie okreslic co ile czasu bedzie wychodzila paczka przy x pkt

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ogolnie dawno nie korzystalem z eweblinka i nie wiem jak to jest teraz z tą mocą systemu.

Chciałbym się dowiedzieć ile punktów dać, ewentualnie jak to rozłożyć w czasie żeby nie przesadzić.

Mam do dyspozycji 75k pkt. Chcę pozycjonować tylko na 1 anchor.

Strona jest w sieci od ponad roku, niedawno wyszla ze sławnego filtra "28/29", BL wg. Yahoo 110k, wymieniam się rowniez linkami stałymi (nie SWL)

Będe wdzięczny za pomoc

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Kazdy wie że jednym z najważniejszym parametrów jest przyrost linków do strony BL

od dzis macie włączony monitoring BL

od dziś możecie obserwować przyrost linków do waszej witryn, i wyciągać wnioski na podstawie wykresu BL, który dla starego pozycjonera mówi wszysko.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności