Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
za stronę z wysokim site yahoo + BL Y dostałem 10k punktów gdzie google site = 130

Właśnie za ten nic nie znaczący wysoki site Y dostałeś, a nie za BL.

[edycja] Byli szybsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Kazdy wie że jednym z najważniejszym parametrów jest przyrost linków do strony BL

od dzis macie włączony monitoring BL

od dziś możecie obserwować przyrost linków do waszej witryn, i wyciągać wnioski na podstawie wykresu BL, który dla starego pozycjonera mówi wszysko.

Dobrze, ale dla mnie wystarczyłoby (a nawet wolałbym to) https://www.e-weblink.com/img/stat_up.gif przy site w yahoo i BL tak jak jest przy site w Google

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekac z nudow. wykres nabierze rumiencow, kilka rzeczy ciekawych sie bedzie mozna dowiedziec.

jesli chodzi o zapleczowki to taka informacja jest przydatna, bo tak jak inni zauwazyli - wiadomo, ze liczba punktow rosnie (jeszcze taki wykres bym dodał). ja chetnie sprawdze ile mi dochodzi tygodniowo linkow do stron

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dodac stronke do eweblinka..jednak napotkalem na pewien problem :)

Na domenie mam przekierowanie na /katalog/index.html . Przy probie dodania serwisu pojawia sie komunikat:

Niestety nie udało połączyć się z Twoją stroną w celu sprawdzenia poprawności zainstalowanego skryptu.

System napotkał na Twoim serwerze Przekierowanie na inną domenę lub plik inny niż index.php. Prosimy spróbować ponownie po usunięciu przekierowania na Twojej stronie.

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to znaczy punktow bez pokrycia? Taka strukture ma serwis ze strony znajduja sie w katalogach :)

np. domena.pl/polish/index.html , domena.pl/polish/pomoc.html , domena.pl/english/index.html , domena.pl/english/support.html

a na domena.pl/ jest przekierowanie 301 na domena.pl/polish/index.html :)

gdzie tu widzisz punkty bez pokrycia ? :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności