Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

'zakręcony' to się nazywa marketing szeptany, robisz podpuchę jakiemuś kolesiowi , tamten koleś podpuszcza innego kolesia inny koleś pisze posta a ja robie krypto reklame przez wyjaśnienie :)

Tak czy siak tu wszystko jest zaplanowane i obliczone na 5 kroków na przód

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi poprostu o to ze ja jako osoba udostepniajaca powierzchnie reklamowa nie mam zadnego narzedzia ktore mogloby mi filtrowac tego typu reklamy :) A przeciez moge sobie nie zyczyc tego typu reklam lamiacych polskie prawo :P To do kogo mam sie zwrocic? no chyba do systemu, nie ? :) Zeby wywalil te linki z obiegu :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie.

Ale ja pytałem o transfer proPunktów (tych z PP, a nie zwykłych punków) a na podanej stronie nie ma ani słowa o tym.

W chwili obecnej służą one do opłacenia konta PRO tylko ich właściciela już niebawem będzie można nimi też handlować czyli opłacać inne konta PRO lub sprzedawać konta PRO .

Mógłbym prosić o jakiekolwiek przybliżenie terminu. To kwestia dni, tygodni czy miesięcy?

co ty na to ?

alexastw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak tu wszystko jest zaplanowane i obliczone na 5 kroków na przód

Xann, jak mogłeś narazić światowe szachy a w szczególności polskie na taką stratę? Taki talent zmarnować!

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie dni wpadlo do weblinka chyba ze 20 tys domen glownie PR0 a wiec salbiutkie postawione na malej ilosci IP a wiec pewnie jakies subdomeny z www na poczatku, a co z teog wyniknie to zobaczymy za jakis czas ......

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności