Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie to już jest bo spadło mi prawie 60k pkt

Co do tego katalogu - czy mogę usunąć ten banner z dołu ? Chciałbym zmienić tez troche wygląd i pousuwać to dzięki czemu mogło by się temu katalogowi przytrafić to co wcześniej skryptom ogłoszeń. Oczywiście system zostaje

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja kolejny raz mam to gdzieś bo nie bazuję na systemach. Coś tam dopalam ale nawet nie wchodzę na ich strony bo mi to wisi co tam się dzieje

Jak powstanie jakiś system z normalnymi w miarę stronami to się zacznę podpinać, ale jak widzę skąd mam linki to wymiękam po prostu czasami :P

Ja tam mam strony dla ludzi też :) i łyka mi 3k site w tydzień na starcie, ale i tak podziwiam tego kola co ma precle chyba to jeden kolo bo jedna grafa i tam wpisy w 2min wchodzą z chęcią bym się dowiedział który z was tak pięknie to zrobił jak będę dodawał to dam adres jednego bo teraz nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kolejny raz mam to gdzieś bo nie bazuję na systemach. Coś tam dopalam ale nawet nie wchodzę na ich strony bo mi to wisi co tam się dzieje

To po co sie tu wypowiadasz?? Pochwalić się czy co?? Bo nie rozumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak na PiO robi się kupa i sobie napisałem co myślę(wiem że napiszesz że jak ci się nie podoba to nie wchodź ale trzeba czytać i rozumieć co ludzie piszą lub zaglądać w ich zaplecze, zawsze jakiś pomysł wpadnie)

Sorry nie zwróciłem uwagi na buźkę na końcu. Myślałem że złośliwie jedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawdzanie pozycji, bl, site w yahoo i google dla takiej ilości fraz/serwisów nie jest proste i mimo dużej puli ip trzeba się liczyć z tym że coś czasami padnie.

Zastanawiam się czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem trzymanie backupu ostatnich poprawnych sprawdzeń i w przypadku takich problemów po prostu jego przywrócenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na ircu ktoś napisał ze można zrobić tak ze sprawdza i jak pokazuje 0 to z innej puli IP sprawdza drugi raz czy aby na pewno 0. Ja bym do tego dodał ze jak sprawdza i jakiś % wskazuje 0 to zatrzymywała by się maszyna aż mechanik ja przejrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten problem i mnie też dotyczy w systemie jest podan 5000 moich adresów wiec jak leci wszystkim to mi też leci , wierzcie mi ze staram się wybalastować optymalne rozwiązanie ale ważne dla mnie stabilność systemu , to jest priorytet , im więcej gadżetów tym więcej sie pieprzy zresztą sami wiecie jak jest

Nie spodziewałem sie ze reklama w G przyniesie taki odzew , widać ludzie lubią to co zakazane :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście jakiś spadek mocy systemu? Dodałem kilka dni temu sporo linków i nie widzę efektów w postaci indeksacji :) a powinny być widoczne.

e: 5 dni ponad 100 pobrań na link 400 linków i brak w wynikach ani jednej strony.

e2: w seonecie przy adekwatnej sytuacji wszystko jest w porządku

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności