Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to nie tłumaczy mi braku efektów, przyrost domen był o 50%. Więc zakładając że wszystkie były niezindeksowane to daje spadek mocy systemu o 33% (chyba że ich site znacząco odbiegał od średniej) więc efekty powinny być porównywalne z seonetem a ich po prostu brak.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Niestety to nie tłumaczy mi braku efektów, przyrost domen był o 50%. Więc zakładając że wszystkie były niezindeksowane to daje spadek mocy systemu o 33% (chyba że ich site znacząco odbiegał od średniej) więc efekty powinny być porównywalne z seonetem a ich po prostu brak.

W statystykach podawane są tylko domeny zaindeksowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście jakiś spadek mocy systemu?

żadnego wręcz przeciwne obserwuje topy najcięższych fraz i żadnych zmian stabilne pozycje

Trotyl pamiętaj SWL są do dopalania a nie pozycjonowania, jak zaczniesz je tak trakotwac nie grożą ci zadne filty czy spadki

a ja mam taki problem, że coraz więcej linków jest emitowana na angielskich stronach !

Czy to błąd systemu, czy ja coś źle ustawiłem ? pozycjonuję stronę PL

ani błąd systemu ani źle ustawiłeś obecnie wszyskie domeny są w jednym worze

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann niczego nie usuwa , to Google weryfikuje

Przypomnij sobie co mówiłeś o miastach Krupka po tym jak zrobił seoneta. I przypomnij sobie co inni o nich mówili. Filozofia Kalego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, twierdzisz, że odpytujesz z naszych serwerów gdzie zainstalowany jest system?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mar, Xann nie zrozumiał pytania i odpowiedział myśląc o liczbie unikalnych IP stron podpiętych do systemu :)

Skrypt e-weblinka nie ma fizycznej możliwości wykonywania połączeń do stron trzecich, ze stron użytkowników systemu. Zresztą każdy ma możliwość sprawdzenia, co jest w kodzie klienta instalowanego na witrynie.

IP do połączeń z wyszukiwarkami weblink ma liczone w dziesiątkach jak nie w setkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności