Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Xann, mniej nerwowosci - wszedzie szpiedzy :) poczekajmy kilka dni na weryfikacje przez google

to, ze Ptaq na swoim blogu daje banery do innych systemow to jeszcze nie przestepstwo - nie oznacza, to, ze falszuje wyniki.

ja potwierdzam, ze gotlink daje za ta sama ilosc punktow najwiecej BL, potem weblink, na koncu seo.net

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lukas spokojnie, niektórzy nie zamykają zakładek :) A tak na serio to niestety też zauważyłem że coś nie działa poprawnie. Może to google coś miesza, ale indeksacja przy pomocy weblinka spadła

PS. Xann to że jakaś strona o na słowo "praca" jest wysoko to nie jest wyrocznią ....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. na tym blogu jakie są systemy promowane ?

oj... Xann by Ci nie było przykro link-ref do eWeblinka również dodałem, nawet jest przed pozostałymi :aniolek: ( https://www.pozycjoner.biz )

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, nie odpisałeś na pytania dotyczące braku skuteczności systemu w ostatnich dniach. A czym można tłumaczyć spadek linków 30.000 przy braku spadku domen (które także spadają). Czy dzieje się coś złego z systemem czego nie chcesz nam powiedzieć? (może jakieś bany lub wyzerowanie stronom PR?). Ceny w ostatnich dniach spadły o 25% - czy ludzie ścigają się, aby jak najwięcej sprzedać?

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, nie odpisałeś na pytania dotyczące braku skuteczności systemu w ostatnich dniach.

Napisał już wyżej:

Sam dobrze wiesz że raz ile lepiej raz gorzej , raz odbija się czkawką site raz zeruje , raz idze po 2h raz po 14 dniach - nie ma reguły

A czym można tłumaczyć spadek linków 30.000 przy braku spadku domen (które także spadają).

To już chyba pytanie do użytkowników. Ktoś prawdopodobnie wycofał linki lub brakło mu porostu punkcików.

Czy dzieje się coś złego z systemem czego nie chcesz nam powiedzieć? (może jakieś bany lub wyzerowanie stronom PR?).

Z tego co widzę to w tym systemie dziej eis to często i chyba jest to spowodowane dobrym monitoringiem sytemu odnośnie domen w nim zawartych.

Ceny w ostatnich dniach spadły o 25% - czy ludzie ścigają się, aby jak najwięcej sprzedać?

Ceny chyba ustala rynek nie Xann. Każdy sprzedaje za ile uważa ze mu sie opłaca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym można tłumaczyć spadek linków 30.000 przy braku spadku domen (które także spadają). Czy dzieje się coś złego z systemem czego nie chcesz nam powiedzieć?

Musicie wziąć pod uwagę jedną rzecz. Na wykresie liczby linków brane pod uwagę są tylko te które zostały zweryfikowane przez moderatorów oraz te które mają przyznany chociażby jeden punkt na link. Dlatego możliwości tego spadku są dwie, albo użytkownik wycofał linki albo zdjął punkty lub mu ich zabrakło.

Pozdrawiam,

Gatzec.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A długo te zerowania Yahoo jeszcze potrwają? Bo mogę aktualizować sobie to ręcznie, ale bardzo szybko znów mi spada na zero i punkty lecą w dół. Skoro są problemy to nie można by wstrzymać sprawdzania tych parametrów?

Od nocy wygląda na to, że yahoo się naprawiło i poprawnie wyświetla wyniki. Staramy się szybciej niż zwykle odświeżać dane, niestety przy tej ilości domen może to potrwać kilka dni.

Pozdrawiam,

Gatzec.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kilka dni ... oby zostało to poprawione i nie przekształciło się w kilka tygodni. Usuwanie i dodawanie ręcznie jest bez sensu jako, że przedwczoraj zrobiłem tak dl ponad setki domen i pkt wróciły ale dzisiaj widze, że znowu 20k w plecy. Ciągłe usuwanie i dodawanie setek domen jak tylko kilkadziesiąt tyś pkt poleci jest dość mocno problematyczne, natomiast jak dalej pkt będzie lecieć zacznie wywalać przelewy i nie tylko mi ale wszystkim. Co za tym idzie część kupujących się zniechęci na czym straci system. Fakt ceny pkt wtedy spadną bo ludzie zaczną zaniżać ceny aby tylko punkty opchnąć a z czasemn zaczną usuwać strony bo po cholerę trzymać punkty przeznaczone na sprzedaż których nikt nie kupuje.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadkami site nie powinnismy martwic - trzeba dokupic domen i wtedy sie wyrownuje. a jak ktos stoi w miejscu to jemu spada

Xann rozumiem, ze pracy z systemem jest sporo, ale chyba warto wykorzystac wskazowki kilku osob i jakos sie zabezpieczyc przed takimi skokami punktow spowodowanymi niezaleznymi od systemu problemami

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności