Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Sagitariuspl chyba nie do końca przeczytałeś ten topik. Site spada nie dla tego że w yahoo spada ale dlatego że eweblink go źle zczytuje i dokupienie domen nic tu nie pomoże niestety. Bo jak strona ma kilka (dziesiąt) tys site w yahoo a eweblink pokazuje 0 to i punkty lecą. Coś ktoś pisał że są przypadki że i bl pokazuje 0. Nieanalizowałem tego dla BL ale jak pisałem ręczne usuwanie i dodawanie powtórne setek domen jest uciążliwe. A stracić kilkadziesiąt tyś pkt ze względu na ten bład w ciągu 2-3 dni też jest uciążliwe i człowiek jest w kropce bo ni wie co zrobić jako że z jednej strony punktów brakuje a z drugiej nikt nie będzie non stop ręcznie usuwał i dodawał tych domen jak ma ich kilkaset.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sagittariuspl nad systemem czuwa taka grupa osób że każda decyzja jest przemyślana na miesiąc przed a nie spontanicznie brana pod uwagę.

Wszystkie zgłaszane opinie są zawsze rozpatrywane co można sie przekonać w odpowiednim dziale na forum e-welbinka.

Jeżeli chodzi o pkt to żadne czary mary nie zagwarantują stabilności pkt , chodzi o to ze jak dostaniesz dzis bana to dziś mają zniknąć ci PKT

Polecam robić to co robi większość sprzedawców , mieć spory zapas i nie wysprzedawać sie do końca wówczas przelewy nie znikają , zresztą starzy wyjadacze znają już takie okresy skoków pkt bardzo dobrze.

ps. domeny e-weblinka weryfikuje google jak wiecie sami z czyją pomocą , wiec to co zostało ma moc,

ps2. za pare dni wraca George to sielanka sie skończy wiec korzystać

ps3. nalezy też pamiętać ze e-weblink jest firmowym produktem a nie szoookującym anonimem i to jest jego siła

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie systemy dostały bonusa od G

Nie wszystkie https://www.google.com/search?q=site%3Awww.gotlink.pl

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore pierwszy z brzegu: site:linkme.pl

Nie to nic nie zmienia. Poprostu sie zdziwiłem że jeden z moich sklepów poleciał tak nisko :| i odziwo w e-weblinku go podbijałem... i ręcznie no i sie zdziwiłem dlatego...

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gielo i @Xann: zle sie wyrazilem. bledy w yahoo sa wkurzajace i nie w tym sensie mowilem o dokupowaniu domen. niektorzy po prostu zauwazaja ostatnio spadki site na wszystkich domenach i widza w tym jakas zasluge chyba weblinka. zapleczem trzeba sie opiekowac, a nie kupic domeny i zapomniec - nie mialem na mysli tego co dzieje sie z yahoo.

co do mojego zapasu jako sprzedawcy - to on jest, nikt sie nie musi bac. mi to co dzialo sie z yahoo niewiele narobilo balaganu - zadnego przelewu naszczescie mi nie wyrzucilo mimo, ze ponad 50k stracilem jednej nocy.

tyle slowem wyjasnienia - teraz pytanko do Ciebie Xann: do jakiej pozycji sprawdzanie linki? mam wrazenie, ze jest to mniej niz 100, ale moze sie myle. popraw mnie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wbrew zapewnieniom, ze juz gra leci dalej :)

@Pawka: szczerze wspolczuje. ja przy Tobie jestem pikuś

@Xann: troche sie tego balem :good: szczerze to troche dziwi mnie czemu nie do 100. dodanie num=100 do linku nie byloby chyba duzym problemem - chyba, ze za tym idzie wieksza banowalnosc ip

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodanie num=100 do linku nie byloby chyba duzym problemem - chyba, ze za tym idzie wieksza banowalnosc ip

Troszkę inne wyniki masz dla num=100: https://www.google.pl/search?num=100&hl...tart=0&sa=N

Chodzi o to, że grupuje podstrony z jednej domeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności