Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

tutaj zjadacz ma racje,

Dla nas piortytem jest zapewnienie stabilności działania systemu a nie jego przeciążenie.

Uważamy że monitorowanie pozycji od miejsca 50 jest wystarczające to akurat jest granica flitów

Z miłych informacji to 1 grudnia niespodzianka dla wszystkich aktywnych użytkowników systemu

a od siebie muszę podziękować za instalowanie webkatalogów, każda domena która zawiera tylko jeden system wzmacnia moc e-weblinka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

widze Xann domeny wycofałes a wiec 1 grudnia rusza system anglo ?

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się chciałem zapytać. Może to głupie będzie dla was, ale ja specjalistą nie jestem a wy tak, ale mam takiego pomysła.

Może by wprowadzić do systemu np 5 kodów do pobrania. Każdy by odpowiadał za wyświetlanie jednego linka - można by spokojnie wstawić

taki link w dowolne miejsce strony, nie było by problemu, że wszystkie wyświetlają się w stopce czy w nagłówku i są koło siebie. Linki zmieniają się automatycznie sklepach jako produkty, informacje, w stronach informacyjnych również, ciężej było by odróżnić co jest co. Tylko przydało by się wprowadzić kategorie i ich w miare przestrzegać przez właścicieli systemów. Będzie działało jak adsense i nie będzie argumentów, że nietematycznie. Ja rozumiem, że większość jedzie na zapleczach, ale może pora zmienić sposób myślenia i wstawiać tematycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności