Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Grudzień jest miesiącem pełnym prezentowa i e-weblink też chce się do nich przychylić pierwszy z nich to :

od 1 grudnia dla wszystkich aktywnych kont włączamy konto PRO na 30 dni , użytkownicy którzy posiadają konto PRO dostają gratis + 30 dni

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W związku z paroma powtarzającymi się zapytaniami na PW powtórzę jeszcze raz, webcatalog jest dostępny dla każdego użytkownika e-weblink można go pobierać w dowolnych ilościach , można zmienać grafikę , ale licencja jego wymaga instalowania tylko i wyłącznie systemu e-weblink.com na nim oraz własnych prywatnych linków

Obecnie mamy ponad 430 pobranych katalogów.

Jako firmowy system (nie żadna kopia noname) zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, w razie problemów można do nas dzwonić.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, pozwólcie może na przeznaczanie 0 pkt na projekt... czasami chcę tymczasowo zdjąć pkt ale wiem, że jeszcze je dołożę w późniejszym czasie więc bez sensu kasować projekt... Teraz przy ustawianiu 0 pkt dostaje :

Błąd nr: x304

Przeznaczona została nieodpowiednia liczba punktów na projekt.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, pozwólcie może na przeznaczanie 0 pkt na projekt... czasami chcę tymczasowo zdjąć pkt ale wiem, że jeszcze je dołożę w późniejszym czasie więc bez sensu kasować projekt... Teraz przy ustawianiu 0 pkt dostaje :

Może to nie wymarzone rozwiązanie, ale spróbuj dać na taki projekt 10 albo 100p już nie pamiętam jakie jest minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weblink wrócił do indexu:

https://www.google.pl/search?hl=pl&clie...=Szukaj&lr=

reszta systemów również.

No proszę ;) Google potrafi się jedna przyznać do błędu;)

Ciekawe jak się teraz czują ci, którzy przez ostatnie dwa tygodnie na podstawie banów stron SWli wróżyli rychły koniec systemów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności