Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jako strona e-weblink.com nie ma nic do zarzucenia sobie, jednak e-weblink jako system łamie reguły google, ale po to są zasady aby je łamać

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako strona e-weblink.com nie ma nic do zarzucenia sobie, jednak e-weblink jako system łamie reguły google, ale po to są zasady aby je łamać

Od kiedy google zabrania uczestniczenia w systemie reklamowym?

Jak ktoś wcześniej napisał google samo proponuje umieszczenia linków/banerów w dolnej części strony ze względu na dużą klikalność w tamtym obszarze a jak wiemy nadal większość osób umieszcza linki reklamowe w na dole strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy google zabrania uczestniczenia w systemie reklamowym?
Jak ktoś wcześniej napisał google samo proponuje umieszczenia linków/banerów

...ale też proponuje dodawać atrybut "nofollow" do linków ;]

A czy dolna część strony ma dużą klikalność to bym polemizował :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konta PRO+ nie dostały mikołaja w tym roku :P

Zdaje sobie ze stanowisko lidera zobowiązuje ale drobne wpadki zdarzają się wszyskim , jutro będzie ta wpadka naprawiona :)

A czy dolna część strony ma dużą klikalność to bym polemizował :(

Polemizowac można zawsze

1. zobacz na strone: https://www.google.pl/search?hl=pl&q=me...+Google&lr= jak wygląda stopka ? czy widzisz tam linki ?

2. nawet G podaje: ...a przykład w przypadku stron, na których użytkownicy skupiają się na czytaniu artykułu, reklamy umieszczone poniżej treści redakcyjnej zazwyczaj są bardzo skuteczne....

....Mimo że mapa cieplna jest przydatna jako wskazówka dotycząca pozycjonowania.....

general_en.jpg

Dopasowywanie reklam AdSense do witryny forum

forum_pl.jpg

Blogtymizacja_ optymalizowanie reklam w blogu

blogtimize_pl.jpg

Jak widzicie nawet G pokazuje ze reklamy moga znajdowac się na dole stron

źródło : https://www.google.com/adsense/support/bin/...&topic=8970

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku nic nie napisałeś o banowaniu odbanowywaniu. Zresztą nie jeden ty tylko powstrzymałeś się od komentarza widzę. Ciekawe dla czego??

Może wielkie G ci też zrobiło grudzień miesiącem pokoju :)

Ciekawi mnie też co poniektórzy powpisują na swoich blogach teraz. Niedawno trąbili ze to już koniec i się zacznie , a tu tak niespodzianka. :P

Z niecierpliwością czekam na te wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe :P

Jednakże linki z SWL znajdują się najczęściej w dolnej części czyli "page footer" i raczej upierałbym się przy tym że tam wielkiej klikalności nie ma :)

Zresztą najprościej można zrobić samemu testy :( Jak znajdę trochę wolnego czasu to może takowy test przeprowadzę na swoich stronach.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze swiateczna zyczliwoscia tylko sie usmiechne

najwieksza klikalnosc maja zwlaszcza linki w stopkach na kolejnym klonie wiki i dmoza

chyle czola - ja wole reklamy umieszczac w innych punkatach serwisu :)

Xann - kiedy zejdziesz na ziemie i przestaniesz opowiadac o "reklamowej mocy" systemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwieksza klikalnosc maja zwlaszcza linki w stopkach na kolejnym klonie wiki i dmoza

komentujesz nie moje słowa a to co podaje G

rozumiem ze wszystkie domeny w SWL to są wiki i dmozy tak ?

widzisz mylisz

https://hankasa.com.pl/

takimi przykładami moge leciec w tysiącach

słabo sie orientujesz jakie domeny są w SWL

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie chcialem zakladac nowego tematu dlatego liczą na wytłumaczenie mojego problemu, google mówi tak:

(tekst odnośnie linków nofollow-kiedy je wstawiać) "Może to zniechęcić spamerów do zajmowania się Twoją witryną i zabezpieczy ją przed nieumyślnym przekazaniem rankingu PageRank do ,,złych okolic" sieci."

Może było już odpowiadane ale interesuje mnie kwestia mocy tych linków. Możecie mnie posądzić , że nie czytam ze zrozumieniem bo google mówi tak. No ale e-weblink został wybrany najlepszym systemem wymiany linków i wiem, że pkt są tam drogie i najbardziej się opłaca tam sprzedawać pkt ale chyba nie dlatego został wybrany najlepszym swlem?

Skoro nofollow nie daje mocy to jak to wpływa na wyniki skoro google uważa nofollow za czynnik, który odstraszy spamerów czyli poniekąd nas pozycjonerów :(

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przykrością musimy stwierdzić że rośnie lawinowo (w ciągu m-ca +100%) ilość stron wyświetlających linki z atrybutem nofollow - w takich przypadkach bezwzględnie domeny otrzymują natychmiast ban'a.

Pewnie o to :(

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności