Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takie pytanko do osób doświadczonych w korzystaniu z weblinka.

Ile bezpiecznie punktów na:

1. nowy artykuł w moderowanym preclu, 1000 znaków, 3 linki w treści, pressel zadbany. ile bezpiecznie na początek?

2. Ten sam wpis po 2 -3 tygodniach. Ile pkt można względnie bezpiecznie dołożyć orientacyjnie?

3. Wpisy w katalogach, moderowanych, dobrej jakości.

Wiem oczywiście, że nikt mi nie poda złotej recepty - chce się tylko zorientować jak Wy linkujecie takie wpisy, ja jestem nowy w tym systemie i nie mam jeszcze rozeznania w jego mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze przeoczenie zostało naprawione +30 dni na konta PRO+

Xann, kiedy będzie można przelewać proPunkty?

opcja jest w fazie testów , terminu nie zdradzę :rolleyes:

Ile bezpiecznie punktów na:

1. nowy artykuł w moderowanym preclu, 1000 znaków, 3 linki w treści, pressel zadbany. ile bezpiecznie na początek?

2. Ten sam wpis po 2 -3 tygodniach. Ile pkt można względnie bezpiecznie dołożyć orientacyjnie?

3. Wpisy w katalogach, moderowanych, dobrej jakości.

Jeżeli chodzi o linkowanie wpisów do precli czy katalogów to nie ma żadnych ograniczeń w ilości PKT ja np daje na wpis preclowy po 5 tys na 7 dni potem sciagam do zera

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'mmarek' być może jest przydatna chociaż zielonego pojęcia nie mam co ona robi :tancze:

Nasza polityka jest inna, wszelkiego rodzaju gadżety testujemy zanim wdrożymy w życie , żeby 75 razy nie zmieniać jak coś nie wyjdzie, staramy się minimalizowac obciązenie systemu żeby wszystko działało precyzyjnie zresztą sami wiedzie z jaką precyzją są wydawane linki tutaj tylko seo net dorównuje a monitoring fraz nie ma sobie równych

Co nie znaczy ze nie mamy dla was niespodzianek juz nie bawem udostępnimy dla was archiwum news każdy bedzie mógł miec własne archiwum news.google.pl

https://www.news.e-polskie-miasta.pl/zdrowi...-sa-aspoleczne/

z możliwości to :

- ocenianie

- wykop na wykop

- Wyślij odnośnik znajomym

- komentarze (bez nofallow - to co lubimy najbardziej B) )

Jak dobrze pójdzie to będzie na gwiazdkę ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza polityka jest inna, wszelkiego rodzaju gadżety testujemy zanim wdrożymy w życie , żeby 75 razy nie zmieniać jak coś nie wyjdzie

Mijasz się z prawdą bo dziś napisałeś: "Nowa wersja statystyki 1.21 po waszych zgłoszeniach i propozycjach została przebudowana gruntownie niwelując wcześniejsze niedociągnięcia oraz bugi" :)

Pozdrawiam

Adam C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znacie zasadę, że jak ktoś się nie ma do czego przyp..ć do się czepi najgłupszej rzeczy ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem. Jedna z moich spamiarek była w systemie dość długo, w tej chwili dostaję błąd systemu https://www.e-weblink.com/error.php?code=x107 Strona działa, z przeglądarki uruchamia się normalnie. Pisałem na systemowy helpdesk, niestety brak konkretów, napisano że wina leży po stronie serwera. Admin się wypiera i co ja teraz zrobię ?

Informacje dodatkowe:

- zainstalowałem tam też skrypt seodpalacza, działały zgodnie przez jakiś czas, w tej chwili działa tylko seodopalacz

- spamiarka to 5 subdomen, błąd mam na czterech, piąta działa dalej ( więc to nie wina serwera)

Z góry dziękuję za wszelkie info w sprawie

Pozdrawiam

jahoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności