Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a prubowałeś wyczyścić katalog eweblink i zatwierdzić raz jeszcze ? czasem pomaga

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ gielo: Próbowałem wielokrotnie.

@Czachapl: dzięki za linka, nie zauważyłem tego postu. Co ciekawe mam hosting właśnie na linuxpl.com i te same problemy ze zmianą chmod dla plików wbl, nawet z panelu administracyjnego. Jeżeli zmiana na 666 pomoże wrzucę tu info.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Przedstawiam oficjalne stanowisko systemu wobec plotek które się pojawiają, e-weblink nie będzie wprowadzał żadnej weryfikacji własności linków ani domen moną linkować wszystko i wszystkich o ile linki nie są obraźliwe i zakazane przez system tj od lat 18.

Hasło systemy to: dzielmy się linkami z top30

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony powiem to powoli , e-weblink.com jest system wymiany linków reklamowych, a dla Ciebie może być słoniem w karawce jak ci się tak podoba ja na to wpływu nie mam żadnego , a skoro jest obecnie najlepszym systemem wymiany linków to znaczy że coś w tym jest :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest obecnie najlepszym systemem wymiany linków to znaczy że coś w tym jest :)

Oj... A na czyją opinię się powołujesz?

Niedawno miałem okazję uciec z Twojego systemu. Bardzo ciężko o link na wartościowych stronach. Najlepszym ja bym go nie nazwał, z własnych doświadczeń klasyfikuję na 3 - 4 miejsce dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brave napisałem jasno ale napisze powoli bo widzie że z czytaniem słabo: e-weblink.com jest najlepszym systemem wymiany linków od dwóch lat wg użytkowników forum PIO

Z jakim czytaniem??

Dwa posty powyżej napisaliśmy mniej więcej w tym samym czasie, w związku z tym ten mój ostatni nie dotyczył Twojego...

A tak w ogóle to szkoda, że e-weblink nie ma końcówki .pl - często się mylę jeśli o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności