Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a co do 3 miechy pro to po co mi to? w e-weblinku mam całe 1 pkt.

To standardowe wynagrodzenie u Xanna. :hmmm: Xann dostał zresztą ode mnie szersze wytyczne (materiał do przemyślenia, jak by powiedział Stirlitz.)

Potestuj jeszcze, jak to sie spisuje z linkami dodanymi "normalnie" w panelu admina?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki podane normalnie w adminie wyświetlają się nad linkami od e-weblinka, nie ma co testować, działa poprawnie, chcesz na to homologacje czy jak?

napewno działa to lepiej niż opis do wordpressa z oficialnego FAQ e-weblinka, bo laik z FAQ nic nie będzie wiedział

Jak zainstalowac w WordPress?

W pliku wp-content\themes\SZABLON\footer.php znajdujemy:
Kod:
<a href="https://wordpress.org/">WordPress</a>
Dajemy przed:
Kod:
<?php
include 'e-weblink.php';
echo fetch_weblink();
?>

powinno byc coś w stylu

Zaloguj się do admina, nastepnie przejdź Wygląd -> Edytor -> Stopka (footer.php)
oczywiście opis analogicznie po angielsku (gdyby ktoś miał nie pl wp)

następnie nad:
<?php wp_footer(); ?>

wklej kod:
<?php
include_once('[NAZWA_TWOJEGO_PLIKU_E-WEBLINK].php');
echo fetch_weblink();
?>

i wszystko bardziej jasne;) bo nie w każdym szablonie jest <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a> a <?php wp_footer(); ?> jest zawsze, i nie każdy wie że trzeba zamiast eweblink.php podstawić nazwę swojego pliku, i chyba wygodniej edytować pliki przez www niż np. w notatniku, tu chyba większość laików poległa, pozatym w mojej modyfikacji jest lepiej bo niezależnie od szablonu, linki są i to nie widoczne dla wścibskich oczu które zawsze patrzą na dół strony czy to nie przypadkiem autoblog, linki wyglądają jak prawdziwe linki polecające "wartościowe" serwisy, a chyba oto wam chodzi?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki podane normalnie w adminie wyświetlają się nad linkami od e-weblinka, nie ma co testować, działa poprawnie, chcesz na to homologacje czy jak?

Wrzuć na luz, nieufność to moja druga natura.

W każdym razie dziękuję, eweblink w WP niezależny od skórki.

Inne SWL-e też powinny się tym zainteresować. Nie ma chyba przeszkód, żeby w ten sposób wyświetlać linki z kilku systemów?

Edycja: U Xanna jest chyba jeden kod, wiec może przygotuje instalke WP z tym kodem i paroma ciekawymi wtyczkami i skórkami w celach preclo-autoblogowych.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nie ma żadnych problemów aby odpalić kilkanaście swl na jednym blogu w dziale blogroll :hmmm: można nawet mieszać kolejnościami tych linków z różnych swl. Naprawdę moja modyfikacją jest dobra bo edytujesz tylko jeden plik, a później kopiujesz sobie go do każdej kopi wp, no chyba łatwiej nie może być? bo inny wygodny plugin najprawdopodobniej by wszytko bardziej skomplikował i więcej obciążał niż ta mała modyfikacja.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, plugin, to zaraz obsługa w panelu admina itp, a to komplikuje i zwieksza obciążenie. Gorzej z systemami, które mają inny kod dla każdej strony, bo takie jak eweb to mogą przygotować instalki.

Można pokusić się też o inne rozwiązania - np. działanie tej wtyczki, żeby wyświetlała linki systemowe jak w pluginie "related post". Chodzi o kamuflaż.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę moja modyfikacją jest dobra bo edytujesz tylko jeden plik, a później kopiujesz sobie go do każdej kopi wp, no chyba łatwiej nie może być?

Sprawdziłem na kilku moich blogach i modyfikacja działa świetnie. Dzięki :hmmm:

edycja----

Trzeba jednak uważać, ponieważ standardowa skórka nie wyświetla blogrolla podczas wyświetlania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a testował ktos wyświetlanie systemu na joomli aby wyświetlały sie w jakim boksie a nie w stopce

co do WP - to ja wrzucam kod w plikach i ustawiam tak aby byl zblizony do wyswietlanych linków z Brogrolla w z zaleznosci od skorki ktora wrzucam i działa

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sttorm ja mam linki porozżucane no joomli w różnych miejscach. Sprecyzuj dokładnie o jakie wyświetlenia ci chodzi czy ma to wyglądać jak w linkme czy po prostu chcesz je poodpiąc do jakiegoś menu bocznego ;_

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności