Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wolalbym juz jakis typowy hosting zagraniczny bo nie wiem czy maja swoje serwy w Polszcze...

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awarie sie zdarzają w świecie komputerów że tak powiem na porządku dziennym , pokażcie hosting który da gwarancje na 100% niezawodności a na pewno na niego się przesiądziemy.

Awaria trwała pare ładnych godzin, wczoraj wieczorem ok godzin 21 po uruchomieniu systemu został przywrócony bacup z rana wiec osoby które do południa robiły coś w systemie są proszone o sprawdzenie czy wszystko jest OK

wszystkie konta PRO i PRO + zostaną przedłużone o dwa dni

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wstawiania e-weblinka do Wordpressa, to poszukałem trochę w necie i wymyśliłem, że zrobie do tego widżeta. Jak pomyślałem tak zrobiłem i wyszło mi coś takiego:

include_once 'plik_e-weblinka.php';

function widget_swl_widget($args) {
extract($args);

	echo $before_widget;
	echo $before_title
		. 'Linki'
		. $after_title; 

		 echo '<ul><li>' . fetch_weblink('</li><li>') . '</li></ul>';

echo $after_widget; 
}
register_sidebar_widget('SWL',
'widget_swl_widget');

Tam, gdzie jest plik_e-weblink.php w

include_once 'plik_e-weblinka.php';

trzeba wstawić nazwę własnego pliku. Ten kod wstawiam pod koniec pliku widgets.php w katalogu wp-includes tuż przed ostatnim

?>

Jeszcze tylko trzeba katalog i plik e-weblinka dać do wp-includes, dodać widgeta w panelu i działa.

Nie jest to może najlepsze rozwiązanie, pewnie dałoby się zrobić lepiej ale u mnie działa, więc się postanowiłem podzielić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W newsy? :|

Znaczy się w posty?

Ja e-weblinka wrzucam rozbitego do jakiegoś tekstu, który jest niby newsem - dotego nie dodaję styli do linków, żeby wyglądały jak normalny tekst. Ostatnio tak testuję kopię wiki - zaindeksowane na dzień dzisiejszy ponad 30k :P A wyświetlam 10 linków systemowych + 3 moje rotowalne w stopce + 3 feedy z moich stron :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konto PRO :yes:

O postach nie myślałem ale jak chcecie linki w sidebarze i w liście uporządkowanej to zamieńcie kod na taki:

add_action('wp_list_bookmarks', 'dodaj_eweba');

function dodaj_eweba()
{
echo('<div class="nav"><h2>Polecane</h2><ul class="nav"><li>');
include_once('pliczek ewebowy.php');
echo fetch_weblink('</li><li>');
echo('</li></ul></div>');
}

W sidebar.php w 90% szablonów jest

<?php wp_list_bookmarks(); ?>

do którego odwołuje się plugin. Jak nie ma to trzeba wstawić, jak chcecie linki w innym miejscu sidebaru, to trzeba przestawić.

Wygląda tak:

weblinkjj1.th.jpg

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do nowych pomysłów Pana MJ wnioskuje o nowy sposób naliczania punktów w systemie.

Każdy rozsądny ukrywa teraz (albo i od dawna) swoje serwisy przed robotami wyszukiwarki Yahoo i innych oprócz Google. W tej sytuacji nie dość, że wartość site w Yahoo wynosi 0 to także z tego samego powodu ilość backlinków jest zaniżona.

Moje pomysły to albo możliwość nadawania punktacji przez moderatorów, albo poleganie tylko na Google, ewentualnie jakieś bzdurne Alexy itp.

Co o tym sądzisz Tomku?

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca masz racje

system dzieli się na dwie grupy użytkowników

Ci co mają zaplecze i ci co zaczynają pozycjonowanie Ci co mają zaplecze to ok 30% użytkowników reszta to użytkownicy którzy nawet nie wiedzą co to jest zaplecze czy też co to jest webmasters tools

System e-weblink jest nastawiony na określony target użytkowników a mianowicie tzw początkujących użytkowników którzy nie budują stron pod SWL'e a takich stron nie trzeba ukrywać i nie ukrywają i to właśnie oni mają dostawać najwięcej PKT , dobry hurtownik poradzi sobie z takimi utrudnieniami

Wiec liczenie Y i linków wychodzących jest niejako specjalnie żeby stron budowanych pod SWL było jak najmniej

Faktycznie szykujemy się w przeciągu następnych 3 miesięcy na zmianę PKT ale to będzie tylko i wyłącznie zmiana dla ilości linków wychodzących czyli będą większe minusowe kary za ilośc linków wychodzących , będziemy w tym roku dążyć maksymalnie do podniesienia standardu stron w SWL

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają zaplecze i ci co zaczynają pozycjonowanie Ci co mają zaplecze to ok 30% użytkowników reszta to użytkownicy którzy nawet nie wiedzą co to jest zaplecze czy też co to jest webmasters tools

30% użytkowników, ale jaki procent całego systemu?

W tym momencie nie chodzi o to czy serwis jest ekstra czy nie (czytaj pod SWL lub nie :) ). Chodzi o to, żeby ukryć wyświetlenie linków.

Wczytaj się w słowa:

"analiza IP – reverse IP wykazująca pozostałe domeny, jeżeli dla danego IP została znaleziona więcej niż jedna domena stworzona pod spamdexing lub emisję linków pozycjonujących"

"Generalnie monitorowanie i wyłapywanie domen nie jest trudne, poszliśmy trochę dalej na wypadek gdyby SWL dokonywały jakiś zmian.

Czyli wykrywanie linków bez różnicy miejsca ich umiejscowienia i rozdzielenia. Dodatkowo by szukać głebiej dodaliśmy wgłebianie się w BL osiagnietego przez stronę emitującą. Strona emitująca najcześciej posiada BL z kolejnych domen SWL."

Do tego jesteś na celowniku (weblink - 6 powtórzeń, 0.58% w tekście, czarny PR? ;) ), a razem z Tobą wszyscy użytkownicy. Myślę, że wraz z instalacją powinno pójść takie zabezpieczenie (oczywiście z możliwością anulowania dla stron, którym zależy także na Yahoo).

Popatrz jak działają precle w SeoDopalaczu. Tam Yahoo nie zagląda.

btw. Link to link :)

edit: oczywiście pisząc Yahoo myślę całościowo o nieGoogle.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności