Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się czy sugerujesz, że G korzysta z BL jaki ukazuje Yahoo w celu wyłapania linkowania SWLi? czy cos nie tak zrozumialem?

Nie tak zrozumiałeś :)

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W nawiązaniu do nowych pomysłów Pana MJ
mozesz podac link do tych nowości musialem gdzies przeoczyć

prawda jest taka jakby gugiel chcial wykosić wszystkie domeny z SWL to nie ma problemu, dodaje sie ejdna swoja domene i ma sie liste wyświetlających linki w danym SWL

ponadto dodaje sie swoja domene z indywidualnym anchorem i mamy wsyztskie domeny na których SWL sie wyświetla

dlaczego gugiel tego nie robi - bo by sie serpy rozjechaly :)

głównie chodzi o zgłaszających SPAM RAPORTY - gugiel musi zachowywac pozory ze zwalcza SWL ale jakby chcial to zrobiłby to w tydzien, ale dzieki temu ze wyniki sa takie jakie sa czyli w miarę odpowiadajace wyszukiwaniom ma KASE :)

poprostu trzeba chować strony przez tymi co nie umieja sobie poradzic w zyciu i ich jedyna drogą jest SPAM RAPORT, po to jest ukrycie linków właśnie dla tych osob, a nie dla gugla, bo dla gugla POZYCJONOWANIE jest na reka gdyz poprawia jakoś wyników wyszukiwawczych i dzieki temu zarabia na reklamie - bo klikne w kilak stron z TOP 10 to przy okazji klikne w jakis boks, a jak nie bede znajdował tego czego chce w TOP 10 to sie przesiade ta to co mi odpowiada ;) chocby na WP - tam w TOP 10 w wiekszosci jest strona o ktora sie pytamy

Rewolucja i zmiana sposobu przeliczania punktów - nie jest to dobre ludzie nie lubia zmian, ale ja sie bede cieszyl jak zmieni sie sposob liczenia punktów odnosnie linków - czym mniej linków tym wiecej punktów :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Chodzi o to, żeby ukryć wyświetlenie linków.

No właśnie Panowie i Panie tak nie można bo tańczycie jak wam zagra G

Napisali:

- nie można sprzedawać linków

- nie można wymieniać się linkami A-B B-A

- nie można się pozycjonować

można tylko i wyłącznie wykupywać reklamy SEM

Najlepsze jest to że ci tu na PIO i na swoich blogach mówią jakie to SWL'e są be sami ich używają lub sami łamią wszelkie możliwe zasady Google pozycjonując stronę. To się nazywa fałsz i obłuda w najwyższym stopniu.

Zamiast informowac jak postawic nowy webCatalog to mówią nie nie używajcie go bo banują a sami stawiają po 50 kopi

A wiec przetańcie już ludzi okłamywać i powiedzcie naprawdę jak to pozycjonujecie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ci tu na PIO i na swoich blogach mówią jakie to SWL'e są be sami ich używają lub sami łamią wszelkie możliwe zasady Google pozycjonując stronę

taki jest polski grajdolek - samemu mowic ze cos jest BE i robiąc to samemu dalej

wlasnie zerknąłem na linki prowadzące do pewnej domeny oraz do blogu pewnej osoby - prawie 100% linków prowadzi ze SWL rotacyjnych - wiec jesli sa takie zle czemu ich uzywa, czemu ni toczy wojny o jaki ja jestem pokrzywdzony, bo ktos mnie linkuje - przeciez jak ktos walczy o czystosc wyników najpierw powinien patrzec aby jego nie linkwoac - jesli nie robi tego sam

czyli trzeba by tak walczącym o czystość wyników odpłacić pieknym za nadobne czyli zgosić ich i złożyć SPAM RAPORT

SWL sa skuteczne i beda skuteczne, sam chcialem coś zrobic i mam kilka stron które tylko kataloguje, dodaje do stron tematycznych czyli zgodnie z wytycznymi googla w pewnym sensie i co LIPA, a wystarczylo w webie przyłożyć 10 000 pkt, dodatkowo przywalic 10 linków stalych z linkorn i strona skoczyla o 200 pozycji do gory po kilku dniach,

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znajac zycie gdyby tego on nie robil byłby już niezły szum i pisal to na swoim forum, ze ktos go próbuje zdyskredytować a taki to on porządny, aż człowieka świerzbi zeby skorzystać z tego narzedzia gugla, z którego on tak skrzętnie korzystał i pewnie korzysta nadal

no wiecie dobra optymalizacja i samo sie tak wybiło :) plus kilkadziesiet tysiecy linków z SWL ale no wiecie mi wolno a wam nie - te osoby ktore tak właśnie najeżdzają na SWL robia to samo i maja szczeście - czlowiekowi się nie chce marnować czasu na szukanie haków na innych a w sumie na nich ;) wiec im sie żyje dobrze, ale wracajac do tematu

tak naprawde konkurs zacznie sie klarować za kilka tygodni gdy czas do konca juz bedzie bardzo mały wtedy dopiero okaże się kto i czym dysponuje

kolejna rzecz - ustalono jakie beda zmiany w przelicznikach odnosnie linków wychodzących

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Postanowiliśmy udostępnić dla naszych użytkowników moduł dotychczas dostępny tylko dla paru osób tj miesięczny kosztorys

znajduje się on w dziale LINKI na kontach PRO

kosztorys1.jpg

Wypełniamy parametry cena za pozycjie

np: 1-3,4-5,6-10

kosztorys1a.jpg

całość monitoring z kosztorysem można wydrukować w PDF zawsze miesiąc do tyłu ,

zobacz przykład kosztorysy w PDF

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wersje zliczania samych pozycji bez podania kwoty za nią. :D

czacha wystarczy ze dasz zero złotych i masz liczone tylko dni

@k3rn3l udostępniłem dla kont PRO moduł który dla kogoś może być przydatny ,komuś może się przydać wsyłać monitoring pozycji z swoim logo ktore mozna wstawic oraz z kosztorysem taki dotadek do FV , od taki gażet.

Ba pragnę przypomnieć tez że e-weblink.com jest najtańszym SWL a opcji standard w pełni darmowym na rynku co też przemawia na jego kożyśc

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności