Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tylko e-weblink w opcji standard jest jednym gratisowym SWL

to jak inny system jest za darmo to znaczy ze weblink jest jeszcze tanszy? Jaki standard? nie widze zadnych takich opcji i zadnego takiego opisu na weblinku

W seonecie daje stronki i mam linki za darmo to samo w webie wszystko w tych systemach gratis a kto z adminow ile ciagnie na lewo to juz inna sprawa

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co robicie te docinki kto co oferuje za darmo. Dla mnie tworzenie systemu, koszty, wklad wlasny itp po to, zeby nie robic $$ i dawac wszystko za free to glupota. Trzeba umiec dac palec, zeby ktos chcial kupic reke :)

Ps nie jestem zadnym poplecznikiem Xanna i jako pierwszy dostalem bana za poglady :) ALe obiektywizmu troche

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za GOTLINK też nic nie płacę.

powowiedzmy że nic :) płacisz ale o tym nie wiesz

Inne SWL pobierają % w postaci PKT co np łatwo policzyć jak ktoś ma w ewebie 1 min pkt na koncie standard nie płaci nic jak chce mieć konto PRO płaci 30 zł miesięcznie

w innym systemie są pobierane PKT czyli z 1 mil PKT jest pobierane 100 tys czyli łatwo obliczyć że płacisz np przy kursie 100 za 100 wychodzi 100 zł miesiecznie

tylko eweblink nie pobiera % z stron użytkowników i jest w pełni darmowym systemem w opcji standard pozostałe pobierają % czyli nie są darmowe - tłumacząc na chłopski rozum

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostałe pobierają % czyli nie są darmowe

ale skad taka pewnosc ? Sa takie ktore nie pobieraja

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skad taka pewnosc ? Sa takie ktore nie pobieraja

a znasz kogos kto wyłoży 1000 miesięcznie na serwer nic z tego nie mając - ja nie znam - ale dla mnie ta dyskusja jest zbędna, jedne maja konta PRO za ktore sie płaci a drugie pobieraja % punktów - na czyms musi zarabiać właściciel takiego systemu - jesli nie jest to 50% to nie robil bym z tego afery - jesli jednak ktos ma info ze tak moze byc to jest juz zastanawiające :) ale jeśli nie

są gorsze rzeczy które może zrobić taki właściciel systemu wiec a to bym wojny nie robił

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla mnie ta dyskusja jest zbędna, jedne maja konta PRO za ktore sie płaci a drugie pobieraja % punktów - na czyms musi zarabiać właściciel takiego systemu - jesli nie jest to 50% to nie robil bym z tego afery

a możne nie jest taka zbędna bo uświadamia co niektórych ze nie ma nic damo

pierwszy z brzegu przykład nie świadomości userów :

za GOTLINK też nic nie płacę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności