Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

UWAGA webNews już gotowy dla was :rolleyes:

W dziale "Pobierz skrypt' udostępniamy dla was czytnik RSS który może archiwizować wasze ulubione kanały RSS , wiec nie tylko news.google.pl ale i Wy możecie mieć od dziś własne archiwum najbardziej interesujących was kanałów RSS

https://www.news.e-polskie-miasta.pl/

przypominam że licencja zakazuje instalowania innych systemów wymiany linków na webNews i WebCatalog

możliwości skryptu to:

- ocena rss

- wykop rss

- komentarze rss

- Wyślij odnośnik znajomym

- tags

- wadmości pokrewne

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest takie samo jak news.google.pl wiec nie rozumiem o co chodzi ? nie można mieć własnego archiwum rss ???
Nie zrozumiałeś @tomekg'a, on nie napisał, że nie wolno... oczywiście, że wolno, tylko nie wie czy G. chce to w swoim indeksie :rolleyes:

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no google nie chce w swoim idexie stron robionych nie dla użytkowników a to jest dla użytkowników ,właściel sobie gromoadzi archiwum news, wzorowane na news.google.pl ba ma nawet więcej opcji , można komentować oceniać wysyłać linka robić wykop i jest Seo FRENDLI :rolleyes:

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalcja to 4 kroki

1 wpisujesz adres domeny ,

2 pobierasz,

3 wgrywasz na FTP,

4. dodajesz do systemu

potem jak chcesz możesz sobie w adminie ustawić kanaly RSS które subsktrybuesz wymienić baner reklamowy na inny lub dodac reklamy adsense

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do wykopu z czytnika RSSów :rolleyes: ?

Jak na wykopalisku zaczną się pojawiać wpisy z agregatorów to można liczyć na nową falę spam raportów - przy której szook to malutki pikuś.

Myślę, że z tym wykopem to nie za dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann ma trochę filozoficzne podejście i to że pisze dla użyszkodników znaczy, że wygląda jak inne które dla nich są przeznaczone, a to że nie chce ktoś korzystać z tego to już jego sprawa :(

Tak na marginesie to może i to wygląda jak google news po za jedną zasadniczą różnicą. Na google nie ma podpiętego swla eweblink hehe

No ale nic potestuje się i zobaczy jak się to będzie indeksowao i czy bana szybko nie zarobi.

ps. Xann to tylko z wildcarda korzysta ? Czy da sie to jakoś ustyawić na katalogach ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Xann to tylko z wildcarda korzysta ? Czy da sie to jakoś ustyawić na katalogach ?

w webNews zasada jest identyczna jak w webCatalog możesz jechać tak i tak , w adminie sobie wybierasz czy się decydujesz na sybdomeny.nazwa.pl czy na nazwa.pl/katalog

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'giker' ja daje Ci nóż do krojenia chleba ale jak i do czego będziesz używał go to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie

możesz sobie zrobić np centrum finansowe https://www.finanse.e-top.com.pl/

Ehhhh !!! ja o jednym Ty o drugim ;) - no nic - ja w swojej kopi poprostu to wywalę - może jakaś wskazówka gdzie? Żebym czasu nie tracił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności