Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
obecnie mamy:

wartość 1: +25% od punktów za wyliczony site

wartość 2-5: +15%

wartość 6-10: + 10%

wartość 11-20: 0%

wartość 21-50: -10%

wartość 51 i wyżej: -20%

zmienimy na:

wartość 1: +30% od punktów za wyliczony site

wartość 2-5: +15%

wartość 6-10: + 10%

wartość 11-wyżej: -30%

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jak to będzie niby działało? ;)

Sprawdza domenę główną? Czy każdą podstronę z osobna?

Co jak na głównej mam malutko linków, ale reszta stron to strony gdzie tych linków może być wiecej? Na jednej 5 na drugiej 20, bo jest akurat artykuł gdzie potrzebne było tyle linków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje kolegom umiejetnosci liczenia ;) znowu bede niewygodny i ktos moze ze sprzedawcow punktow mnie dziabnac - mi prywatnie ta zmiana nic nie robi.

dwa obce systemy swl na stronie to nadal tylko 10 wychodzacych - wiec np. ja dostaje jeszcze bonus za TYLKO 3 systemy na stronie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia czy do % system zlicza swoje linki oraz linki z atrybutem nofollow

system bierze i bedzie brał pod uwagę linki nofallow jako normalne linki

podana nowa punktacja nie jest jeszcze punktacją finalną , została ona poddana pod rozmowe na forum e-weblinka i tam zapadnie ostateczna decyzja o finalnej punktacji

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności