Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i o to się właśnie pytam czy wasze linki są jakieś lepsze czy jak, że nasze linki z nofollow są liczone jako normalne a twoje nie mogą mieć tego atrybutu ? Albo jedziemy wszyscy nofollow albo powinieneś ich z naszych stron nie liczyć, ale to walka z wiatrakami bo tak postanowiłeś i pewnie tak będzie nowe zabawki trzeba po prostu gdzie indziej pakować. (Ale szacuneczek za twoje skrypty które udostępniłeś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguana system e-weblink liczy wszyskie linki wychodzące bez wzgledu na to czy pozostałe są nofallow czy nie mało tego nawet przyjmuje strony tylko i wyłącznie z WWW , zawsze tak było i to się nie zmieni

możesz sobie wstawić 300 linków wychodząch do Twojego zaplecza z atrybutem noffallow i będziesz miał to zliczone jako 300 linków wychodzących

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'mmarek' takie żeśmy przyjeli założenia , wiem jak wyglądają farmy linkow z 300 czy 500 wychodzących nie chec zeby były one traktowane jak strona bez linków tylko dlatego ze mają nofallow wątpie zeby guglarz je też odfiltował bo mają nofallow :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne i koniec tematu, są liczone bo są a że nie wiadomo czemu nasze są liczone jako normalne a z systemu nie można dać nofollow to inna bajka. Dobra kończę ten temat bo się przyczepiłem :D

P.S

A ja głupi jak jeszcze robiłem inne strony po systemy to dawałem nofollow żeby nie osłabiać mocy tych z systemu, trzeba było walić normalnie :(

Normalnie robi się ciekawie linki nofollow są normalnymi linkami, strony powyżej 11linków (łącznie z tymi nofollow) 30% w plecy, teraz tylko czekać jak będzie też zliczać wewnętrzne linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest w tym że wchodzi w gre wymiana instalki a to już odpada,

No powiem, że dobry powód.

mam prostsze rozwiązanie wystarczy ktoś kto dostał filtra za SWL poprosić żeby wymienił linki w nim na nofallow i zgłosił do odfiltowania jak myślisz jest wycoce prawdopodobne że go odfilturją

Wiesz co innego leczyć, a co innego nie zachorować :)

Ale ja mam inną propozycje - nie wiem czy to jest możliwe, ale czy jak by się udało w instalce zmienić wyświetlanie linków systemu e-weblink na nofollow, to rozumiem, że nic nie będziesz miał przeciwko w myśl link to link i żaden ban w systemie nikomu za to nie grozi :D ?

Xann - powyższe Twoje 4 wypowiedzi, są jak rasowego polityka, dużo gada - ale tak by nie odpowiedzieć na pytanie, może spróbuj na jakiegoś radnego itp. ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, możesz odpowiedzieć na pytanie Ptaq

czy jak by się udało w instalce zmienić wyświetlanie linków systemu e-weblink na nofollow, rozumiem, że nic nie będziesz miał przeciwko w myśl link to link i żaden ban w systemie nikomu za to nie grozi ?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rece opadaja od tych glupot np taki Lukas_79 mimo cyferki w nicku mogacej swiadczyc o dacie urodzenia zachowuje sie jak 12 latek nie potrafi zrozumiec tego co czyta ;)

To chyba proste ze w instalce nie wolno grzebac? i to ze zliczanie linkow wychodzacych do oceny strony (gdzie nie jest brane rel) to nie to samo co kontrola linkow systemowych i gdyby systemowe mialy nofollow znaczy grzebanie w skrypcie = ban to chyba proste? czy potrzebujecie to na rysunkach zobaczyc zeby zrozumiec?

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności