Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

troche kultury zoozol, na maturze z polskiego tez tak pani powiesz, jak zada niewygodne pytanie ??

w tedy będę mówił na mój wybrany temat więc będę znał odpowiedź. to raz

akurat - dyskusja trwa na temat nofollow - co jest strasznie istotne z punktu widzenia systemu, i uwazam, iz powinno byc ujete

ta, tylko po co dyskutujesz jak to się Ciebie nie tyczy ?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

'Lukas_79' powiedz jak Tobie można wytłumaczyć ze to auto jest sprzedawane tylko i wyłącznie w kolorze czarnym nie czanym z bialymi pasami ? wiem że producentowi by pewnie zajeło chwile przemalowanie auta w zebre ale ON sprzedaje tylko modele czarne.

zwlaszcza, ze Xann promuje system jako reklamowy, co dosc jasno mowi po co sa tam wstawiane linki

dokładnie tak , system jest promowany jako system wymiany linków reklamowych i nie mam zamiaru dodawać funkcji target=_blank czy inne bo Tobie jako widzowi tak się podoba

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niektórzy nie mogą przeżyć jak czegoś nie skrytykują.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności