Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A co wy panowie chcecie testować po dwóch latach siedzenia w systemie ? :jezyk1:

Tak odnośnie samego systemu. Coraz bardziej brakuje mi możliwości blokowania botów yahoo. Może xann dało by się jakoś pozbyć tego parametru przy wycenie punktowej?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że wiesz o co chodzi i dokładnie dlatego wolałbym aby mojego zaplecza w yahoo nie można było znaleźć ale jak nie to mówi się tudno warto było spytać :jezyk1:

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Jeśli wpis w preclu wzmacniam 1000 punktów z gotlinka, to ile powinienem tych punktów "wydać" w e-weblinku.....

300 - 500 pkt na 10 dni wystarczy

Tak ale google wyłapie może 20% z tego. 1000 jest ok.

tu się z tobą zgodzie 1000 jest OK na 7-14 dni , wiadomo ze łapie się z tego jakiś minimalny 5-10 %

czy to linki w preclach czy to linki w katalogach wszystkie warto dopalić

Xann, zdecyduj się ;)

Ja dla nowych wpisów w preclu włączam pingowanie (w nie moich bo te się same po kilku godzinach indeksują od dodania), następnie kilka tysięcy punków z SWL na 1-2 dni, po czym zdejmuje i zostawiam kilka set na kilka-kilkanaście dni.

Do tego wpisy wrzucam w katalogi z możliwością linkowania podstron, jak i scuttle.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o tym pisałem, że każdy ma na to inny sposób, który mu najbardziej odpowiada, i jak pisałem wyżej,

na np. daje 10k na jeden dzień, a później zmniejszam jak wpis się za indeksuje, chyba, że precel tego nie potrzebuje,

wtedy wystarczy kilka stałych linków do artykułu.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności