Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz probuje zainstalwoac eweblink na wordpress i mam pewien problem, mianowicie wyskakuje mi blad Błąd nr: x108 Odrzucenie autoryzacji: Przekierowanie

Kodzik wrzucilem do mojej templatki, footer, dalem chmoda na katalog 777. co zrobilem zle?

Nie mam zadnego przekierowania.

Edit: juz wiem, przekierowanie na bez www. Wszystko działa.

Instalował ktoś eweblinka na skrypcie mocne linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Możesz jaśniej, bo póki co ja nie widzę angielskiej wersji prócz tłumaczenia?

Jak również na statystykach też nic nie widać?.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój poprzedni post został zignorowany, więc zapytam ponownie, jak zmienić serwis na anglojęzyczny?

No chyba, że do tego potrzebne jest konto PRO? Bo u mnie prócz tłumaczenia nic się nie zmieniło.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis anglojęzyczny będzie stał oficjalnie na innej domenie , wchodzą przez nią defalowo będziesz miał ustawioną wersje językową anglojęzyczną i będziesz dodawał strony jako angolojezyczne , na kontach PRO możesz sobie przełanaczac i dodawać jak chesz na kontach standard musisz zmienić wersje językowa

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie prościej było napisać, że na na kontach darmowych to jeszcze nie działa?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann, gdyby działało to nie pisał bym o tym, nie można dodać serwisu w ang. ponieważ submit nie wysyła danych.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, podać konto do przelewu :D

A tak poważnie to nadal nie jest tak jak powinno, ponieważ wchodząc na ang. wersję wszystkie moje serwisy oznaczone są jako ENG, i nie ma znaczenia czy ang. serwis dodam tu czy tam, jest na obu listach, i w zależności jaki jest język taka jest flaga, dlatego od samego początku próbuję się dowiedzieć jak to działa, bo póki co nadal jest to tylko tłumaczenie.

Zrobiłem tak jak napisałeś, wywaliłem serwis z PL, przeszedłem do ENG dodałem tam serwis, i żadnych zmian. Powracając do PL, jest tam ten serwis i znów ma flagę PL.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności