Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z innym wątkiem
możesz dac info cos musiałem przeoczyć
Jeżeli chodzi o monitoring transakcji dla skarbówki na dzień dzisiejszy jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi od radcy prawnego

jaki monitoring ??

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak już wiecie przygotowujemy się w marcu do przeliczania PKT po nowym kursie

wartość 1: +30% od punktów za wyliczony site

wartość 2-5: + 5% (e-weblink + 4 własne linki)

wartość 6-10: 0%

wartość 11-wyżej: -30%

będziemy mocno premiować strony tylko i wyłącznie z jednym systemem a obniżać PKT za duuuuuże stopki.

Możesz objaśnić bardziej szczegółowo lub zapodać link gdzie mogę więcej o tym poczytać ?

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx,

Co do samej punktacji kiedyś używałem e-weblinka ale miałem takie wrażenie:

Miałem dodanych do systemu trochę jakiś stron zapleczowych i X punktów na nich.

Dodane były 2-3 strony z wartościowym contentem i site mniejszy od zapleczówek i dostały średnio punktów (już nie pamiętam ile).

Fajnie by było gdyby system zaliczał jakieś dodatkowe punkty również za unikalną treść lub faktycznie wartościowe zaplecze, ale to wtedy by musiała być jakaś ręczna moderacji....

Dawno nie używałem E-weblink'a i nie wiem czy to było poruszane.

Fajne jest to w innych systemach, że można dodawać "bardziej wartościowe zaplecze" i ono wtedy też jest bardziej wartościowo punktowane.

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcie "bardziej wartościowego zaplecza" jest płynne i nie możliwe do zaprogramowania przez algorytm, dla e-weblinka wszystkie strony które przeżyły w gooogle są wartościowe , google ma wystarczająco dobry algorytm żeby wycinać spamy wyszukiwarkowe że my.

e-weblink bardzo dobrze punktuje strony które są "dbane"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek niestety nie , e-weblink nie ma nieograniczonej wydajności na sprawdzanie pozycji czy dzienne odświeżanie SITE dlatego tez musieliśmy zrobić takie ograniczenie chodzi o wydajność i żywotność systemu żeby zagwarantować mu ciągłe bezstresowe działania tym bardziej ze monitoring fraz w e-weblinku działa bardzo dobrze , w chwili obecnej monitorujemy ponad `10 tys fraz zapewne w tym roku ta ilość się podwoi

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek w chwili obecnej monitorujemy ponad `10 tys fraz zapewne w tym roku ta ilość się podwoi

Powodzenia i czekam na info o nowym algo.

@k3rn3l: jakim nowym algo?! czy ja o czyms nie wiem? szykuja sie jakies zmiany oprocz punktowania za linki wychodzace?

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności